„Kaip megzti gražias mintis?
Pirmiausia sugalvok dešimt gražių žodžių. Tada mintys pačios juos apsikabins.“

Šį patarimą, kaip megzti gražias mintis, galime gauti Jurgos Vilės knygoje „Sibiro haiku“. Na, o artėjantį penktadienį gaukite naudingų ir praktiškų patarimų, kaip nusimegzti kojines.

Nors į pabaigą einanti vasara dar lepina savo šiluma ir apie vėsius rudens vakarus tikrai nesinori galvoti, tačiau mes sakome – ruoškime kojines vasarą! Todėl rugpjūčio 12 d. 14–16.30 val. kviečiame į bibliotekos Vaikų literatūros skyrių mokytis, mokyti arba tiesiog kartu megzti.

Laukiame visų – ir ilgą mezgimo patirtį turinčių supermočiučių, labai panašių, kokia yra Baba Vorė naujausioje Mariaus Marcinkevičiaus knygoje „Superbobutės“, ir tų, kurie šį užsiėmimą slapčia stebėdavo ir pasvajodavo, kad būtų puiku išmokti, tačiau vis pritrūkdavo laiko arba kantraus mokytojo.

Užsiėmimas neturi griežtai nustatytos pradžios ar pabaigos, prisijungti galima bet kuriuo metu (14–16.30 val.) – megzkite tiek, kiek turėsite klausimų, noro ir kantrybės. Su savimi turėkite 5 trumpus mezgimo virbalus ir storesnių siūlų kamuoliuką (ar kelis).

Dažnai atsitinka, kad mezgant kartu užsimezga ir naujos draugystės.
Iki!


Norėdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, naudojame slapukus, kuriuos galite bet kada atšaukti. Daugiau apie slapukus.