Lietuvos valstybės Šimtmečiui skirtoje ekspozicijoje pristatoma 10 lietuvių keliautojų atliktų kelionių, žygių ir ekspedicijų, skatinančių pažinti Lietuvą pasaulyje ir pasaulį Lietuvoje. Parodos-instaliacijos tikslas – priminti, kokių neeilinių asmenybių būtaLietuvoje, kaip norėta pažinti pasaulį tuomet, kai mūsų valstybė žengė pirmuosius žingsnius ir į kokius išskirtinius žygius lietuviai leidžiasi šiandien. Tekstu, fotografijomis, žemėlapiais ir vaizdo įrašais pasakojama apie K. Pakštą, A. Pošką, M. Šalčių, S. Darių ir S. Girėną, A. Gustaitį ir ANBO-IV eskadrilės skrydį aplink Europą, V. Vitkauską, „2000 kilometrų istorijos“ žygį žemaitukais iki Juodosios jūros, „Tūkstantmečio odisėją. Vienas vardas – Lietuva“, Nacionalinę ekspediciją „Nemunu per Lietuvą“ ir Misiją Sibiras.

Ekspoziciją sudaro 10 informacinių stendų, 1 m skersmens pastatomas gaublys ir stendas su 2 planšetiniais kompiuteriais.

Parodai-instaliacijai būtinas Wi-Fi belaidis internetas ir elektros šaltinis. Ekspozicija užima apie 15 kv. m plotą.

Projekto vadovė ir parodos sumanytoja Kauno apskrities viešosios bibliotekos kultūros projektų vadovė (edukacijai) Julija Genienė.

Daugiau apie parodą nuorodoje >>>  

Dėl parodos eksponavimo kreiptis į Kultūros vadybos skyrių, tel. (8-37) 32 44 17 arba el. p. [email protected]

Norėdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, naudojame slapukus, kuriuos galite bet kada atšaukti. Daugiau apie slapukus.