Logotipai

Projektą finansuoja: Europos regioninės plėtros fondas

Projekto trukmė: 2018 m. sausis – 2022 m. sausis

Projekto koordinatorė KAVB: Nemunė Stonkienė, el. p. [email protected], tel. (8 37) 32 44 50

Projektą įgyvendina: Lietuvos nacionalinė Martyno Mažvydo biblioteka

LT nacionaline M M biblioteka 150

Trumpas projekto pristatymas. Projektu siekiama plėtoti ir atnaujinti viešosios prieigos kompiuterių ir interneto infrastruktūrą viešosiose bibliotekose, sudarant sąlygas gyventojams dalyvauti skaitmeninių kompetencijų ugdymo ir vietos skaitmeninio turinio kūrimo bei kitose skaitmeninės informacijos iniciatyvose. Gauta akliesiems skirta įranga suteikia galimybę visapusiškai tenkinti aklųjų ir silpnaregių bibliotekos lankytojų informacinius, švietimo ir kultūrinius poreikius, sudaryti sąlygas visavertiškai naudotis tiek informacijos paieška, tiek skaityti knygas, spaudą ar kitus leidinius.

Projekto
„Gyventojų skatinimas išmaniai naudotis internetu atnaujintoje viešosios interneto prieigos infrastruktūroje“
įranga bibliotekoje

Pasinaudodamas liečiamuoju terminalu greitai ir patogiai sužinok visą informaciją apie biblioteką.

Galite naudotis akliesiems ir silpnaregiams skirta įranga: ekrano skaitymo programinė įrangaJAWS“; Brailio rašto spausdintuvas, Brailio rašto puslapių susegėjas, įlaminavimo įrenginys.

Registracija ir informacija,

I aukšto fojė

Vaizdo ir garso medžiagai apdoroti skirtas kūrybinis paketas „Fujitsu Celsius W580“. Pasinaudok nuotraukų ir negatyvų skaitmeniniu bei rašaliniu spausdintuvais. Išbandyk mikrofoną balso įrašams, ausines, bei Web tipo FHD kamerą srautinėms transliacijoms.
Išbandyk ir grafinę planšetę, vaizdų ir video apdorojimo programinę įrangą.

Meno leidinių skaitykla

(108 k., I a.)

Išbandyk elektronikos, mechanikos ar optinius konstruktorius. Atsispausdink savo kurtą objektą su 3D spausdintuvu ar paskraidink droną. Šioje erdvėje taip pat galite išnabdyti ir virtualios realybės (VR) įrangą.

Edukacijų erdvė „201“

(201 k., II a.)

Kviečiame bibliotekos lankytojus naudotis viešosios interneto prieigos kompiuteriais. Visuose bibliotekos aukštuose, skirtingose erdvėse Donelaičio g. 8 ir Vaikų literatūros skyriuje: Lydos g. 2.
Įvairūs mokymai organizuojami atnaujintoje nauja kompiuterine, technine įranga mokymų klasėje. Čia mokymų metu  naudojamasi kompiuteriais, išmaniąja lenta. Mokymų klasė, 005 kab.

 Išbandyti projekto dėka gautą įrangą bibliotekoje kviečiame laikantis visų saugumo reikalavimų.


Norėdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, naudojame slapukus, kuriuos galite bet kada atšaukti. Daugiau apie slapukus.