2016 m. sausio 26 d.  11 val. kviečiame į pirmąjį pristatymą „Paslaugų centras „Gilė“ (1 val.) Kauno apskrities viešojoje bibliotekoje (Radastų g. 2, III a. 314 kamb.). Vartotojai bus supažindinti su „Gile“ – nauju paslaugų centru, įkurtu 2016 m. sausio 1 d. susijungus bendrovėms „Lesto” ir „Lietuvos dujos“, sužinos, kaip ir kokie klientai čia bus aptarnaujami, kokius su elektra ir dujomis susijusius klausimus galės išspręsti ir kokias paslaugas užsakyti portale www.manogile.lt.

2016 m. sausio mėn. startuoja Kauno apskrities viešosios bibliotekos projekto „(RE) STARTAS: el. paslaugos Tau“ pranešimų ciklas apie elektronines paslaugas ir verslumą. Kauno apskrities, Birštono ir Raseinių savivaldybių viešosiose bibliotekose ir jų filialuose įrengtose vaizdo transliacijų studijose gyventojai galės tiesiogiai stebėti el. paslaugų pristatymus, naujausią informaciją apie mokesčius, valstybinį socialinį draudimą, smulkaus verslo kūrimą ir vystymą, finansavimo galimybes, el. prekybą. el. parduotuves, susitikimus su verslo atstovais.

Kviečiame registruotis į sausio 26 d. mokymus el. paštu [email protected] arba tel. (8 37) 32 44 50. Kontaktinis asmuo – Aistė Stankevičė. Registracija vyks iki sausio 25 d.

Įgyvendinant projektą „(RE) STARTAS: el. paslaugos Tau“ bus organizuota 15 pranešimų, mokymų skirtingomis temomis. Aktyviausiems dalyviams bus įteikti pažymėjimai. Vasario mėn. planuojami išankstinės pacientų registracijos sistemos sergu.lt ir AB „Swedbank“ elektroninių paslaugų pristatymai. Sekite informaciją bibliotekos tinklalapyje.

Projektą dalinai finansuoja:

LNB logoBP2 centrinis1ministerijos logo

Projekto partneriai, rėmejai:

raseiniaivmi logobirstonas

swedbank logo  sodralogo       Paysera logotype internet


Norėdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, naudojame slapukus, kuriuos galite bet kada atšaukti. Daugiau apie slapukus.