Kauno apskrities viešojoje bibliotekoje veikia keli klubai (dalyvavimas nemokamas):

Savanorių klubas

Savanorių klubas su nedidelėmis pertraukomis veikia nuo 2008 metų. Per šį laiką pasikeitė ir patys savanoriai: šiuo metu bibliotekoje savanoriauja ne tik vyresniųjų klasių moksleiviai bei studentai, bet ir įvairių sričių profesionalai.

Savanorių klubas organizuoja įvairius renginius, padeda įgyvendinti KAVB renginių idėjas, užsiima informacijos sklaida, kita veikla. Biblioteka savanoriams suteikia atvirą erdvę realizuoti savo sumanymus, iškelti ir įgyvendinti naujas idėjas, susirasti bendraminčių, įgyti patirties.

Daugiau informacijos tel. (8 37) 32 44 45 arba el. p. [email protected].

Vokiškų diskusijų klubas

Vokiškų diskusijų klubas Vokiškų leidinių ir Šveicariškų leidinių bibliotekose veikia nuo 1996 m. Čia renkasi visi, kurie domisi vokiškai kalbančių šalių aktualijomis, nori ir gali kalbėti vokiškai.

Mes Jums siūlome:

  • vokiškų leidinių fondą (per 8000 egz.), kuriame sukaupta informacija apie Vokietijos ir Šveicarijos kultūrą, visuomenę, politiką, ekonomiką, teisę, istoriją;
  • galimybę savarankiškai mokytis vokiečių kalbos arba įgyti daugiau žinių ir įtvirtinti kalbos įgūdžius;
  • įdomius renginius, konkursus, parodas, susitikimus, filmų peržiūras ir išvykas.

Vokiškų diskusijų klubas – tai puiki galimybė lavintis ir turiningai leisti laisvalaikį!

Laukiame Jūsų kiekvieno mėnesio paskutinį ketvirtadienį 404 kab. Rašykite mums el. p. [email protected] arba skambinkite tel. (8 37) 32 42 29.


Norėdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, naudojame slapukus, kuriuos galite bet kada atšaukti. Daugiau apie slapukus.