Jeigu esate Kauno apskrities viešosios bibliotekos vartotojas ir norite naudotis bibliotekos prenumeruojamomis bei terminuotos prieigos duomenų bazėmis, registruokitės el. paštu [email protected] (laiške nurodykite savo vardą, pavardę, KAVB vartotojo pažymėjimo numerį ir savo el. pašto adresą). Per 24 val., išskyrus poilsio, švenčių dienas ir nenumatytus atvejus, kai biblioteka nedirba, jums bus išsiųsta prisijungimo instrukcija.

Duomenų bazės, kuriomis galima naudotis ne bibliotekoje, pažymėtos piktograma Piktograma_namukas.

Jeigu jau turite galiojantį bendrą LIBIS skaitytojo pažymėjimą, bet dar nesate užsiregistravęs Kauno apskrities viešojoje bibliotekoje, tai galite atlikti portale www.ibiblioteka.lt  (nemokamai):

1. Pasirinkite nuorodą Prisijunkite, ją rasite dešiniajame viršutiniame lango kampe.

2. Atsivėrusiame lange įveskite savo pažymėjimo numerį ir slaptažodį. Slaptažodis yra Jūsų pavardė (lietuviškomis raidėmis), jeigu nekeitėte kitaip.

3. Sėkmingai prisijungę paspauskite ant savo vardo ir pavardės nuorodos – pateksite į Mano profilis aplinką.

4. Pasirinkite Peržiūrėti bibliotekų sąrašą.

5. Atsivėrusiame lange pateikiamas bibliotekų, kuriose esate prisiregistravęs, sąrašas. Pasirinkite nuorodą Registracija naujoje bibliotekoje.

6. Atsivėrusiame lange pažymėkite bibliotekas, kuriose norite užsiregistruoti. Konkrečiu atveju – Kauno apskrities viešąją biblioteką. Atlikę nurodytus veiksmus, laukite registracijos patvirtinimo, kuris bus atsiųstas el. paštu.


Norėdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, naudojame slapukus, kuriuos galite bet kada atšaukti. Daugiau apie slapukus.