1 1 1 1 1  

Oveno Piko gyvenimas griūva.

Jis vienišius, dar niekada neturėjo merginos, gyvena laisvame tetos kambaryje. Ovenas dirbo geografijos mokytoju, tačiau šiuo metu yra nušalintas nuo pareigų ir apkaltintas seksualiniu priekabiavimu, kurį griežtai neigia. Ieškodamas teisinių patarimų internete Ovenas patenka į tamsų forumų pasaulį, kur susipažįsta su charizmatišku ir grėsmingu žmogumi...

Kitoje Oveno Piko namų gatvės pusėje gyvena šeima. Kineziterapiautė mama, vaikų psichologas ir jų paauglė dukra, kuri prisiekinėja, kad vieną naktį ją grįžtančią namo sekė keistuolis iš kaimynystės.

Tuo tarpu jaunoji Seifarė Medoks, kuri trejus metus lankė psichoterapiją pas Oveno kaimyną, terapijai pasibaigus jaučiasi apleista. Seifarė slepiasi šešėliuose ir seka šeimos gyvenimą, norėdama apie juos iššniukštinėti viską, kas įmanoma. Netrukus mergina sužino gerokai daugiau, nei kada nors norėjo. Tobulų šeimų nebūna.

Vieną dieną Seifarė dingsta, o paskutinis ją matęs žmogus – Ovenas Pikas.

Nematomas Ovenas atsiduria dėmesio centre. Ar šis keistuolis ir visuomenės atstumtasis tikrai galėjo pagrobti gražuolę Seifarę?

Trileryje „Nematoma mergina“ – daugybė nerimą keliančių siužeto vingių. Tai tamsi ir emociškai intensyvi istorija, nepaliekanti abejingų. Lisa Jewell ir vėl įrodo savo talentą stebinti ir kapstytis po tamsiausias veikėjų paslaptis.

Užsakyti leidinį


Norėdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, naudojame slapukus, kuriuos galite bet kada atšaukti. Daugiau apie slapukus.