1 1 1 1 1  

Komisaras Evertas Grensas vis dar jaučia širdgėlą dėl savo mirusios žmonos. Lankydamas kapines jis susipažįsta su moterimi, ateinančia aplankyti tuščio dukrelės kapo. Kadaise vos ketverių sulaukusi mergaitė buvo pagrobta ir nei gyvos, nei mirusios jos niekas nerado.

Susidomėjęs pagrobimo byla komisaras Evertas pradeda kapstytis po senus archyvus ir atranda, kad tuo pačiu metu dingo dar viena keturmetė.

Evertas Grensas įsitraukia į prieš daugybę metų apleistą tyrimą ir pamažu į paviršių pradeda lįsti kraupios detalės. Galiausiai komisaras kreipiasi į buvusį slaptą policijos bendradarbį Pytą Hofmaną, nors kadaise žadėjo palikti jį ir jo šeimą ramybėje. Tačiau Pytas žino kelią į nešvariausius ir pavojingiausius visuomenės užribio sluoksnius. Partnerių laukia netikėtas susidūrimas su blogiu, kurį sunku įsivaizduoti net visko mačiusiems.

Detektyvas „Saldžių sapnų“ – įtemptas, tamsus, bauginantis ir išlaikantis geriausias skandinaviško trilerio žanro tradicijas. Knygos veikėjų psichologiniai portretai įtikinami, o atskleidžiamas blogis verčia gūžtis – jis šalia mūsų.

Užsakyti leidinį


Norėdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, naudojame slapukus, kuriuos galite bet kada atšaukti. Daugiau apie slapukus.