1 1 1 1 1  

Pagrindinė romano veikėja – Nina Din. Žavi, trisdešimtmetį perkopusi kulinarinių knygų rašytoja. Ji turi daug gerbėjų, butą ir po ilgalaikių santykių griūties pagaliau išdrįsta išbandyti pažinčių programėlę. Taip ji susipažįsta su Marku. Vyrukas iš tiesų žavingas. Gražus ir apsiskaitęs! Dar daugiau, jis jau per pirmą pasimatymą pareiškia, kad ves Niną. Tiesa, netrukus dingsta, palikdamas veikėją svarstyti, ką ji padarė ne taip.

Ninos gyvenime yra ir daugiau vaiduoklių. Kur tik ji pasisuka, viskas primena bėgantį laiką ir vis mažėjančias galimybes. Tėtį baigia pasiglemžti dimensija, o jų bendri prisiminimai pamažu tampa vaiduokliais, mama ieško naujų būdų įprasminti save, o draugai veda, susilaukia vaikų ir keliasi į priemiesčius. Nina girdi vis garsiau tiksintį biologinį laikrodį. Nors jai tik trisdešimt dveji, deja, visuomenė vienišoms moterims yra negailestinga.

Dolly Alderton romane „Vaiduokliai“ palietė daugybę įvairių santykių aspektų. Knygoje laukia daug taiklių įžvalgų apie draugystę, šeimyninius ir romantinius ryšius, kaimynus, senėjimą ir jo sukeliamas ligas bei praradimus. 

Užsakyti leidinį


Norėdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, naudojame slapukus, kuriuos galite bet kada atšaukti. Daugiau apie slapukus.