Tomasz Małkowski „Kamilis, kuris mato rankomis“

1 1 1 1 1

Kamilis, dar kitaip, Miliukas – penkiametis šviesiaplaukis berniukas, augantis mylinčioje šeimoje su tėčiu, mama, sesute Zuze ir šuneliu Lupiu. Rodos, berniukas niekuo neišsiskiria iš savo bendraamžių – jam taip pat patinka dūkti, keliauti, kartais kokią išdaigą (ne)tyčia iškrėsti. Jis, lygiai taip pat kaip ir kiti vaikai, gauna namų ruošos darbų, pagyrų už gerai atliktas užduotis bei pylos dėl… Gal tik šiek tiek neįprasta tai, kad berniukas – neregys.
Miliukas yra neregys nuo vaikystės, tačiau to tikrai per daug nesureikšmina. Jo nuomone, į svečius atėjusi tetulė dėl savo svorio gąsdinanti kėdes, ar tramvajumi keliaujantis vaikinas su ausinėmis, garsiai besiklausantis muzikos, yra didesni neįgalieji nei jis. Berniukas optimistas, jo požiūris į susiklostančias kasdienes situacijas leidžia į viską žvelgti paprastai ir su humoru. O kai šalia sesutė Zuzė – smagus nuotykis tikrai garantuotas!
Lenkų rašytojo knyga „Kamilis, kuris mato rankomis“ skaitytojams leis susipažinti su kitaip pasaulį „matančiu“ berniuku, padės suprasti, kaip gali jaustis neregiai, mokys pagarbos kitokiam bei garantuos, kad skaitydami tikrai nusišypsosite.
„Ka reiškia būti neregiu? Užmerk akis, o dar geriau – užsirišk ant jų šaliką. Dabar eik į vonią ir nusiplauk rankas. Tik neįvirsk į skalbyklę! Eik, aš palauksiu.“ – knygos skaitytojus ragina berniukas.


Norėdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, naudojame slapukus, kuriuos galite bet kada atšaukti. Daugiau apie slapukus.