knyga vyrams

1 1 1 1 1

Robert A. Glover – psichoterapeutas. Dirbant jam teko konsultuoti daugybę nusivylusių ir praradusių viltį mielų vyrukų. Kas yra mielas vyrukas? Jis rūpinasi kitais, vengia konfliktų, stengiasi viską kontroliuoti, slepia klaidas. Tokių panašiomis savybėmis pasižyminčių vyrų, nėra mažuma. Tai daugybę suaugusių vyrų paveikusios socialinės dinamikos nulemtas padarinys.
Iki šiol niekas rimtai neanalizavo mielo vyruko sindromo ir nepasiūlė veiksmingo sprendimo. Štai kodėl gimė knyga „Nustok būti mielu vyruku! Gauk tai, ko nori meilės srityje, lovoje ir iš gyvenimo“.
Šioje knygoje patariama, kaip liautis tikėtis kitų pritarimo ir kaip gauti gyvenime tai ko norite. Šioje knygoje rasite patarimų, kaip atsikratyti mielo vyruko sindromo ir neveiksmingų elgesio modelių. Ji paremta paties autoriaus ir dvidešimties metų darbo su daugybe mielų vyrukų, ištrūkusių iš šio sindromo gniaužtų, patirtimi.
Knyga „Nustok būti mielu vyruku!“ skirta vyrams, bet knygą perskaičiusios moterys sako, kad ji ne tik padėjo geriau suprasti savo antrąją pusę, bet ir leido naujai pažvelgti į save.


Norėdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, naudojame slapukus, kuriuos galite bet kada atšaukti. Daugiau apie slapukus.