1 1 1 1 1

Per pastarąjį dešimtmetį vienas laukiamiausių leidinių išleistas grupės The Beatles vardu. Pasakojama apie jų paskutinio albumo leidimo istoriją. Knygoje galima rasti daugelį dar nematytų bei neišleistų nuotraukų, įskaitant ir Ethan A. Russel ir Linda McCartney fotografijas.

1 1 1 1 1

Iš litvakų dvasininkų šeimos kilęs dainų autorius ir atlikėjas Leonardas Cohenas pasaulio muzikos svenoje užima ypatingą vietą. Šioje knygoje jautriai ir įžvalgiai pasakojama apie žmogų sukūrusį tokias įsimintinas dainas kaip „I'm your man“, „Hallelujah“, „Dance Me to the End of Love“ ir daug kitų nemarių baladžių. Muzikos pasaulio metraštininkė Sylvie Simmons tyrinėja ryškų Leonardo Coheno gyvenimą ir bando įminti jo genialumo mįslę.

1 1 1 1 1

Šiame leidinyje rašoma apie baleto solistės Loretos Bartusevičiūtės kūrybą. Loreta Bartusevičiūtė (g. 1958m.) – viena svarbiausių XX a. pabaigos Lietuvos baleto solisčių, kurios kūryba ženklina naują Lietuvos baleto istorijos etapą, susijusį su Lietuvos baleto mokyklos raida, nauja jos technine ir menine kokybe. Ryškus artistiškumas, puiki klasikinio šokio technika, derinanti virtuoziškumą su subtiliais šokio stiliaus niuansais, leido Bartusevičiūtei sukurti pavydėtiną sąrašą baleto personažų. Humoras ir dramatizmas, komiška bravūra ir lyrizmas, konkreti sceninio charakterio detalė ir apibendrinta filosofinė įtaiga – kryptys, kuriomis skleidėsi Loretos Bartusevičiūtės talentas. Kiekvienas vaidmuo – atskira istorija, ne tik balerinos Loretos Bartusevičiūtės, bet ir kiekvieno jos spektaklius regėjusio žiūrovo meniškosios patirties dalis – švytinti, viliojanti ir jau nyktanti kaip miražas.

1 1 1 1 1

Šiuolaikinė klasika „Please Kill Me“ yra nihilistiškiausio popmuzikos judėjimo istorija. Iggy Pop, Richard Hell, the Ramones ir daugybė kitų pankų atlikėjų pasirinko išreikšti savo mintis šiam lemiamam pasakojimui apie legendinę erą. Šiame 20-mečio leidinyje pateikiamos naujos nuotraukos bei autorių žodis.

1 1 1 1 1

BTS, the Best yra antrasis Pietų Korėjos vaikinų grupės BTS rinktinis albumas japonų kalba. Jis buvo išleistas 2021 m. birželio 16 d. per „Big Hit Music“ ir „Universal Music“. Albumas yra dviejų ankstesnių jų studijinių albumų japonų kalba „Face Yourself“ ir „Map of the Soul: 7 – The Journey“ rinkinys.

1 1 1 1 1

Šimtas istorijų – šimtas nepaprastų pažinčių su garsiomis Lietuvos moterimis. Leidinyje, kuris tikrai bus įdomus ir berniukams, ir suaugusiems, rasite Urtės Neniškytės, Janinos Degutytės, Giedrės Žickytės, Beatos Nicholson, Kristinos Sabaliauskaitės, Dalios Grybauskaitės, Mirgos Gražinytės-Tylos, Airinės Palšytės, Loretos Vaicekauskienės ir daugelio kitų Lietuvos moterų įkvepiančias istorijas.
Viliuosi, kad aprašytų moterų išgyvenimai, praradimai ir atradimai kiekvienam skaitančiajam primins asmenines svajones, kurias kadaise išsigandę jų išsipildymo padėjome į paskutinį stalčių. Veskite jas tvirtai laikydami už rankos! Nebijokite, įkvėpkite ir žygiuokite savuoju keliu. Ir, žinoma, kad ir ką darytumėte – visuomet paskaninkite tai geru žiupsniu meilės – linki viena knygos sudarytojų. /V. Aprimaitė/

Norėdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, naudojame slapukus, kuriuos galite bet kada atšaukti. Daugiau apie slapukus.