1 1 1 1 1

Šios knygos aprašomų istorijų geografija – ypač plati. Autoriai pasakoja apie skirtingų Rytų šalių papročius, prietarus, istoriją, religijas, ekstremalias dvasines praktikas, ypač daug dėmesio skiria budizmui ir šamanizmui. Autoriai laisvai interpretuoja religinius bei istorinius įvykius. Knygoje taip pat didelis dėmesys skiriamas tradicinei kinų medicinai ir astrologijai - didžiausiai ir turtingiausiai Azijos vertybei.
„Geografija transe” – tai septynių dalių knyga apie pasaulį, kuris kinta ir nyksta savaime arba tyčia yra sparčiai naikinamas ir nebebus toks, koks buvo. Remdamiesi senaisiais Rytų tekstais ir asmenine patirtimi, autoriai Goda Juocevičiūtė ir Raimondas Dikčius rengia magišką kelionę iš Rytų į Vakarus, iš Azijos į Europą: po Rytų miestus ir šventyklas, pas keistus vietos personažus, į senųjų kultūrų gilumą, net po anapusinio pasaulio užkulisius.
Knygoje rasite nemažai nuotraukų iš autorių kelionių po skirtingus Azijos kraštus.

Užsakyti leidinį

1 1 1 1 1

„Viena žiema Šiaurėje su šunimis” – realus pasakojimas apie darbą su rogių šunimis, gyvenimo Šiaurėje realybę ir nepamirštamus nuotykius.
Karolis Bareckas Šiaure susižavėjo dar vaikystėje. Jacko Londono knygos buvo pačios mėgstamiausios, iš jų ir sužinojo ir apie šunų kinkinius. Berniukas būtų bet ką atidavęs už galimybę pamatyti, kaip tie kinkiniai atrodo realybėje. Tačiau Šiaurė jį pakvietė ne iš karto. Savo klajones jis pradėjo nuo šiltų kraštų. Marokas, Vietnamas, Indija, Meksika, Belizas, Kuba, Gvatemala, Mianmaras… Tų šalių magija užgoždavo visas mintis apie Šiaurę. Dirbo internetu, todėl visas pasaulis jam buvo pasiekiamas.
Mintis vykti į Šiaurę atsirado netikėtai. Keliaudamas Nikaragvoje, autorius vertė tekstą apie Skandinavijos šiaurę. Jau po savaitės Karolis turėjo darbą ekskursijas šunų kinkiniais organizuojančioje įmonėje. Po kelių mėnesių Švedijos šiaurėje jį pasitiko atšiauri gamta, įvairių tautybių kolegos ir 120 haskių.
„Nežinau, ar dar kada grįšiu į Šiaurę. Norėčiau tikėti, kad grįšiu. Gal po metų, gal po penkerių ar dvidešimties. Žinau, kad ji ten. Tada vėl skriesiu šunų kinkiniu per sniego tyrus, ištisus kilometrus nesutikdamas nė gyvos dvasios. Skylė, kurią šunys iškando mano širdyje, pernelyg didelė, kad galėtų kada nors užsitraukti.“

Užsakyti leidinį

1 1 1 1 1

Šios knygos esmė yra mitas apie Prometėją – titaną, kuris pavogė iš dievų ugnį ir atidavė ją žmonėms. Prometėjas pavogė ne šiaip ugnį, o galią pradėti civilizaciją: kalbą, meną, mediciną ir technologiją. Dzeusas, įsiutęs, kad mirtingieji nuo šiol turės tokią pat galią kaip dievai, prirakino Prometėją prie uolos ir liepė ereliams visą amžinybę kapoti jo vidurius.
Knyga „Pavogti ugnį“ yra pasakojimas apie mūsų laikų prometėjus : Silicio slėnio vadovus, JAV specialiųjų pajėgų karius, mokslininkus, ir dar daugiau – tuos, kurie, pasitelkę ekstazės techniką, keičia sąmonę ir didina produktyvumą.
Knygos autoriai nagrinėja ir aprašo potyrį, kurį vadina tėkme (flow). Tai optimali sąmonės būsena, kurią pasiekę jaučiamės geriausiai ir esame produktyviausi. Veiksmai ir sąmonė kone susilieja, o produktyvumas – ir mentalinis, ir fizinis – viršija visus rodiklius. Mokslo ir technologijų pažangos dėka galime pasiekti imažiausiai ištirtą sritį – žmonių potyrių ribas, kurios, ir pergalvoti, kaip galėtume gyventi turtingesnį, našesnį ir daugiau pasitenkinimo teikiantį gyvenimą. Ši knyga apie žmonijos galimybių perversmą.
„Kruopščia analize pagrįsta ir novatoriškai patiekta „Pavogti ugnį“ yra ne tik antrojo psichodelinio perversmo (kuriam nebūtini narkotikai) biblija, bet ir žinynas, kaip daugiau gauti iš savo kūno, iš savo proto – ir kaip pasiekti daugiau laimės.“ /Neilas Straussas/

Užsakyti leidinį

1 1 1 1 1

Didžiausia vertybė, auginant vaikus, tai kantrybė. Išlikti ramiam, mokėti priimti kiekvieną vaiką kaip atskirą individą su visais jo talentais, trūkumais ir keistenybėmis, reikalauja daug pastangų. Ypač tai aktualu mamoms.
Einat Nathan knyga „Visas mano gyvenimas“ – šiltas ir jautrus pasakojimas apie tėvus, kokie norime būti, ir vaikus, kokius tikimės užauginti.
Autorė rašo: „Tėvystė – tai šuolis prisirišus lynu. Kartu ir baisu, ir smagu, skrendate ir krintate žemyn“. Ši knyga ne tik vaikų auklėjimo vadovas, apimantis kompleksišką tėvystės kelionę, bet ir puikus priminimas, jog tėvystei reikia drąsos, energijos ir žinojimo, kad tobulų tėvų nebūna.
Einat Nathan – penkių vaikų mama, tėvystės ekspertė bei konsultantė.

Užsakyti leidinį

1 1 1 1 1

Gyvenant su vaikais kitoje šalyje iškyla klausimas - kaip kalbės mano vaikai? Kiekvieni tėvai norėtų bendrauti su savo vaikais, dainuoti lopšines lietuviškai, o seneliai – suprasti, ką sako jų anūkai. Tačiau gyvenant kitur reikia pritapti prie aplinkos ir išmokti svetimos šalies kalbą. Išeitis yra – vaikai gali tapti dvikalbiai. Dvikalbystė turi daug privalumų: dvikalbiai žmonės pasižymi geresne atmintimi, naudoja gyvesnę kalbą, greičiau išmoksta svetimų kalbų, geresnės įsidarbinimo galimybės. Vis dėlto išauginti dviem kalbomis puikiai kalbantį vaiką nėra paprasta.
Knygos autorė, remdamasi savo ir kitų emigravusių šeimų patirtimi aprašė pagrindinius principus, kurie padės ugdyti dvikalbį vaiką ir,tvarkytis su iškylančiais mokymosi sunkumais.
Knygoje daug praktinių patarimų: kaip mokyti vaikus skaityti ir rašyti dviem kalbomis, kaip elgtis,kraustantis su vaikais gyventi į kitą šalį, kaip švęsti gimtadienius, jei vaiko draugai kalba skirtingomis kalbomis. Knygoje naudingos informacijos taip pat ras tėvai, auginantys vaikus mišriose šeimose.
Knygos autorė Loreta Vilkytė – mokytoja, dviejų vaikų mama, gyvena ir dirba Jungtinėje Karalystėje.

Užsakyti leidinį

1 1 1 1 1 Įvertinimas 1.00 (1 Balsas)

Knygoje „Sterben im Sommer“ (Mirtis vasarą) Zsuzsa Bánk kalba apie mirtį – labai subtiliai, atvirai ir jautriai.
Pasakotoja grįžta į Vengriją praleisti paskutinės vasaros su tėvu jo gimtinėje prie Balatono ežero, lanko jį ligoninėse, o netekusi tėvo nuolat jaučia jo buvimą šalia. Keliamas klausimas „Kas nutiks mums atsisveikinimo metu ir kas bus kitais metais?“
Ši knyga – apie visas netekties ir gedulo formas. Tai subtilus terapijos seansas, padedantis išgyventi artimojo mirtį, ją prisijaukinti, susitaikyti su netektimi.

Užsakyti leidinį

Norėdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, naudojame slapukus, kuriuos galite bet kada atšaukti. Daugiau apie slapukus.