1 1 1 1 1
 

 Amerikiečių autorė Kelly Corrigan itin atviroje knygoje „Papasakok man daugiau: kaip mokiausi pasakyti tai, kas sunkiausia” kalba apie apie žodžių galią. Pasirodo, kad nepaprastai svarbu yra tai, ką mes sakome kitiems. Žodžiai gali suteikti motyvacijos ar drąsos veikti.

„Papasakok man daugiau: kaip mokiausi pasakyti tai, kas sunkiausia“ – dvylika ese tekstų, kurie paremti dvylika dažnų frazių.
Daugelį žodžių mes sakome nemąstydami. „Myliu tave“, „aš žinau“, „nežinau“, „nėra žodžių“ – frazės, kurios yra labai svarbios, tačiau neretai ištariamos nevalingai. Kelly Corrigan kviečia panagrinėti, kokią galią jos neša ir kaip veikia mūsų santykius su aplinkiniais.

„Papasakok man daugiau: kaip mokiausi pasakyti tai, kas sunkiausia“ – asmenine patirtimi paremta knyga, kurioje autorė atvirauja apie gyvenimo siunčiamas pamokas. Ji kalba apie jausmus, užplūdusius mirus artimam žmogui, kurio taip ir neprisiruošėme aplankyti; apie moterų baimę supratus, kad savo vaikų neapsaugos nuo pasaulio pavojų; apie neviltį, kuri apima sužinojus, jog draugą kamuoja sunki liga. Skaitytojas ras daugybę jautrių istorijų, pamąstymų, ką reiškia būti tėvu, broliu, dukra ar artimu draugu. Knyga kupina nuoširdumo ir jaukaus humoro jausmo. Ji motyvuos, padės atrasti vidinės stiprybės ir drąsos kovoje su nesibaigiančiais iššūkiais.

Užsakyti leidinį


Norėdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, naudojame slapukus, kuriuos galite bet kada atšaukti. Daugiau apie slapukus.