1 1 1 1 1

Sveikos gyvensenos specialistės Gražinos Gum patarimai ir knygos jau ne vienam padėjo atsikratyti nepageidaujamų kilogramų ir pakeisti savo mitybos įpročius. Šiandien Gražina Gum grįžta su knyga „Restartas“ ir kviečia į septynių dienų organizmo valymo bei detoksikacijos kelionę.

Septynių dienų detoksikacijos planas nėra alinanti dieta ar kasdienė asketiška prievolė, tačiau kai kuriuos įpročius teks pakeisti – pavyzdžiui, atsisakyti gyvūninės kilmės produktų ir išbandyti augalinę mitybą.

Knygoje „Restartas“ pateikiamas septynių dienų planas:

užtikrins energiją ir pakilią nuotaiką,

padės formuoti naujus, sveikus mitybos ir gyvenimo būdo įpročius,

padės atsikratyti nerimą keliančių kilogramų.

Gražinos Gum sudarytas mitybos planas paremtas šarmine mityba, kuri atstato rūgštingo organizmo balansą. Išgirskite, ko nori jūsų kūnas ir atraskite sveiko maisto skonius. Pailsėkite nuo sunkiai virškinamo maisto. Galbūt tai taps nauju jūsų gyvenimo būdu?

Gražina Gum sako, kad jos programą gali išbandyti visi – čia naudojami produktai ne tik sveiki, bet ir maistingi, tad vaikščioti tuščiu skrandžiu tikrai neteks. Knygoje „Restartas“ autorė pateikia gardžių receptų, o juose naudojami produktai užtikrins visas organizmui būtinas medžiagas, vitaminus ir energijos išteklius.


Norėdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, naudojame slapukus, kuriuos galite bet kada atšaukti. Daugiau apie slapukus.