1 1 1 1 1

Knygos „Sekmadienio SMS: mažieji tekstai“ autorius, kunigas Algirdas Toliatas primena, kad nuo seniausių laikų bažnyčia ieškojo būdų, kaip pakviesti žmones į mišias. Anksčiau tai buvo varpų dūžiai, kurie, be abejo, skamba ir dabar, tačiau A. Toliatas įsitikinęs, kad šiuolaikiniams žmonėms reikia ir kitokių kvietimų.

Trumpi blyksniai, ištraukos iš evangelijos, Dievo žodis, kviečiantis susimąstyti, nurodantis kelią į vietą, kurioje galima rasti atsakymus. Būtent tai A. Toliatas pradėjo rašyti trumpuose kvietimuose į mišias. Iš pradžių tik artimiausiems draugams, tačiau netrukus tos žinutės jau buvo skaitomos tūkstančių kitų.

A. Toliato siunčiamų kvietimų, tarsi mažų šviesos spindulėlių, užburiančių ir sukuriančių išskirtinę ramybę visai dienai, laukdavo daugybė žmonių. Net ir tie, kurie negalėdavo dalyvauti mišiose, prašydavo siųsti jiems kvietimus. Tai buvo lyg mažas pamokslas, atstodavęs sekmadienines mišias ir lydėdavęs visą savaitę; kelrodė žvaigždė, klaidžiojantiems tarp darbų, pareigų ir prievolių; priminimas, kad yra kur kas svarbesnių dalykų nei kasdienis skubėjimas nežinia kur.

Būtent tokie kvietimai surinkti knygoje „Sekmadienio SMS: mažieji tekstai“, kuri gali tapti trumpa šiuolaikinės biblijos versija, mielai atsiverčiama vakarais atsigulus į lovą ar rytais, ieškant įkvėpimo naujai dienai.


Norėdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, naudojame slapukus, kuriuos galite bet kada atšaukti. Daugiau apie slapukus.