1 1 1 1 1

Išmanus ir glaustas vadovas, kaip išsaugoti santuoką ir likti drauge. Knygoje „Santuokologija: mokslas ir menas likti kartu“ remiamasi moksliniais tyrimais, ekspertų patarimais ir realiomis patirtimis. Knygos autorė Belinda Luscombe paaiškina, kodėl santuoka yra naudinga sveikatai, finansinei situacijai ir vaikams.

Kaip ir daugelis mūsų, kadaise pati Belinda Luscombe kur kas mieliau būtų tiesiog pailsėjusi, nei ėmusi į rankas knygą apie santuoką. Tokios knygos atrodo nuobodžios, patarimai akivaizdūs, nenaudingi ar tiesiog kvaili. Tačiau dešimt metų pradirbusi žurnale „Time“ kuriame kuravo skiltį apie santykius, ji suprato, kad yra neįtikėtinai svarbių ir mažai žinomų faktų apie ilgų santykių naudą.

Išmintingai ir nuoširdžiai pasinaudojusi naujausiais elgsenos mokslo atradimais, autorė parašė šviežią ir įtikinamą ataskaitą apie tai, kaip santuoka ir jos supratimas pasikeitė nuo mūsų tėvų laikų, ką tie pokyčiai reiškia ir kaip jie veikia mūsų laimės jausmą.

Knygoje „Santuokologija: mokslas ir menas likti kartu“ B. Luscombe tyrinėja šešias pagrindines klaidų grupes, kurios gali griauti santuokas: kivirčai, finansai, familiarumas, šeima, kvailiojimas ir pagalbos ieškojimas. Ji pateikia faktus, griauna mitus ir pristato puikų tyrimų, humoro ir išminties derinį: nuo to, kaip teisingas darbų pasiskirstymas gali pagerinti seksualinį gyvenimą iki ginčų su sutuoktiniu naudos. Tiesa, autorė siūlo nesiginčyti automobilyje ir taip pat pataria, ar sakyti partneriui, jog praradote didžiulę sumą pinigų – ir visa tai iš asmeninės patirties…

„Santuokologija: mokslas ir menas likti kartu“ siūlo paprastus ir net smagius būdus, kuriuos išbandę galėsite apsispręsti, ar santykiai jau visiškai išsikrovę, ar dar yra šansų juos prikelti. Geriausia žinia ta, kad likti kartu yra kur kas lengviau nei gali atrodyti.


Norėdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, naudojame slapukus, kuriuos galite bet kada atšaukti. Daugiau apie slapukus.