1 1 1 1 1

Novatoriškame pasaulinio susidomėjimo sulaukusiame kūrinyje „Slaptoji pasaulio istorija“ Jonathanas Blackas intriguoja sakydamas, kad mums žinomi faktai apie praeitį yra iškraipyti, o mūsų sąmonėje pastaruosius 3000 metų tikslingai kuriama alternatyvi istorija. Pateikdamas daugybę įrodymų apie ilgus amžius nuo plačiosios visuomenės slėptą žinojimą, autorius atskleidžia raktą į aukštesnę sąmonės būseną, kurią pasiekus ima aiškėti platesnis pasaulio vaizdas, gyvenimo dėsniai ir neribotos žmogaus proto bei dvasios galimybės.

Nuo graikų ir egiptiečių mitologijos iki žydų folkloro, nuo krikščionybės kultų iki Laisvųjų masonų, nuo Karolio Didžiojo iki Don Kichoto, nuo Džordžo Vašingtono iki Hitlerio, nuo amžių pradžios iki pasaulio pabaigos ar net antikristo atėjimo idėjų – Jonathanas Blackas įrodo, kad verta istoriją peržvelgti naujai ir susigrąžinti 3000 metų nuo mūsų slėptą išmintį.

Pasitelkdamas ezoterines žinias, slaptųjų draugijų užrašus ir okultinių mokslų pagrindus, autorius pasakoja, kad tokie genialūs pasaulio protai kaip Leonardas da Vinčis, Džordžas Vašingtonas ir Izaokas Niutonas naudojosi slapta, paprastiems žmonėms neprieinama metodika ir taip pasiekė sąmonės būseną, leidusią padaryti laiką pralenkusius atradimus.

Praplėsti mąstymo ribas, kelti klausimus ten, kur iki šiol viskas atrodė savaime suprantama, naujai peržvelgti tai, kas slypi tarp istorijos eilučių, permąstyti paslaptingus nutylėjimus ir nepaaiškintus įvykius... Skaitydami knygą „Slaptoji pasaulio istorija“ būkite pasiruošę panerti į gilius, tamsius ir atradimo džiaugsmo kupinus vandenis, iš kurių išnėrę pasaulį išvysite naujomis akimis.


Norėdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, naudojame slapukus, kuriuos galite bet kada atšaukti. Daugiau apie slapukus.