1 1 1 1 1

Kūrybiškumo ekspertas Ken Robinson ir rašytojas Lou Aronica į knygą „Atrask savo stichiją: pažink save ir atrask savo pašaukimą“sudėjo visą informaciją ir patarimus apie tai, kaip surasti savo tikrąjį pašaukimą ir pakeisti savo gyvenimą. O svarbiausia – kaip tą pašaukimą rasti?

Ken Robinson, pripažintas vienu iškiliausių mąstytojų ir kūrybiškumo ekspertu, kalba ir rašo apie tai, kas rūpi daugeliui šiuolaikinių žmonių. Kaip surasti savo stichiją? Tokią, kur jaustumeisi kaip žuvis vandeny, būtum laimingas ir darytum tai, ką moki geriausiai ir labiausiai mėgsti. Knygos „Atrask savo stichiją: pažink save ir atrask savo pašaukimą“ autorius pristato koncepciją, pagal kurią suderinti natūralūs žmogaus talentai ir aistra tam tikrai veiklai gali padėti pagaliau pasijusti laimingam ir naudingam.

„Atrask savo stichiją: pažink save ir atrask savo pašaukimą“ – tai praktinis vadovas, padėsiantis atrasti savo stichiją ir atsakysiantis į svarbiausius klausimus:

Kaip sužinoti savo tikruosius talentus ir aistras?

Kas jeigu man patinka tai, ko iš tiesų nesugebu padaryti gerai?

Kas jeigu gerai darau tik tai, kas man visiškai neteikia malonumo?

Kas jeigu iš savo pašaukimo negalėsiu pragyventi?

Knyga „Atrask savo stichiją: pažink save ir atrask savo pašaukimą“ atsirado gana kritišku laikotarpiu, kai visuomenėje vis smarkiau auga nerimas dėl ekonomikos, švietimo ir aplinkos. Todėl poreikis pažinti savo talentus ir pomėgius yra kaip niekad didelis. K. Robinson teigimu, nesvarbu, kas jūs, kur jūs, kiek jums metų ir ką jūs darote, jei ieškote savo stichijos, ši knyga padės tai padaryti.


Norėdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, naudojame slapukus, kuriuos galite bet kada atšaukti. Daugiau apie slapukus.