1 1 1 1 1

Žodžiais užliūliuokite ir užmigdykite savo vaiką!
Novatoriška pasakėlė prieš miegą Triušelis, kuris norėjo užmigti, kurios egzempliorių visame pasaulyje parduota keli milijonai, sukėlė perversmą mūsų planetoje ir bemat tapo bestseleriu daugybėje šalių.
Drambliukė, kuri norėjo užmigti yra nekantriai laukta nauja šios serijos knygelė, kurioje taip pat pasitelkiamos psichologinės technikos, padedančios jūsų vaikui užmigti, ir jau sulaukusios knygelę išbandžiusių tėvų pagyrimų.
„Dar geriau už Triušelį, kuris norėjo užmigti.“
„Tereikia perskaityti keletą puslapių, ir jūsų vaikas jau miega!“
„Šią knygą privaloma turėti namuose!“
Šioje knygelėje kartu su drambliuke Elen, kuri labai nori miego, per stebuklingą mišką keliausite iki lovelės, o jūsų vaikas greitai įsitrauks į pasakojimą ir netrukus užmigs! Miške sutiksite įvairių stebuklingų veikėjų, o jūsų vaikui nusiraminti ir atsipalaiduoti padės Miego laiptai, nepaprastas upelis ir lėtai sklendžiantis medžio lapas...
Prisidėkite prie tėvų visame pasaulyje, kurie susikūrė naują ritualą prieš miegą. Tegu iki šiol buvęs sunkus ir ilgas vaiko migdymas virsta ramia ir švelnia jūsų vaiko dienos pabaiga!
Drambliukė, kuri norėjo užmigti, – nuostabus ritualas vakarui po įspūdžių ir emocijų kupinos dienos! Švelnus, liūliuojantis, lengvas ir emocingas tekstas padės panirti į ramų miegą net labiausiai užsispyrusiems nemiegaliams (ir jų tėveliams!).
Ypač rekomenduoju!
Saldžių sapnų!

Užsakyti leidinį