1 1 1 1 1 Įvertinimas 4.75 (4 Balsai)

Esu toks, koks esu, ir priimu iššūkį tapti geriausias, koks tik galiu.
Ar galite įsivaizduoti, kokie būtume jo vietoje? Nors gimė be galūnių, Nikas Vujičičius įveikė savo negalią. Jis išmoko gyventi savarankišką, turtingą ir „juokingai gerą“ gyvenimą. Nikas yra pavyzdys visiems, norintiems atrasti tikrąją laimę.
Stiprus Niko tikėjimas Dievą buvo ir yra pagrindinis jėgų šaltinis. Savo gyvenimu ir paskaitomis jis skleidžia pagrindinę mintį: visų svarbiausia yra rasti savo gyvenimo tikslą ir niekada nepasiduoti, net kai sunkumai užtveria kelią. Tegul tai įkvepia jus pradėti savo gyvenimą be ribų.

 ...gyvenimo iššūkiai sugniuždo arba įkvepia. Jei galite gyventi, būkite už tai dėkingi. Pasinaudodami tuo dėkingumu išsivaduokite nuo depresijos ir pykčio. Ženkite vieną žingsnį, paskui kitą, duokite impulsą ir kurkite gyvenimą, kokio norėtumėte.
Nick Vujicic

Dabar Nick Vujcic pristato savo kupiną inspiracijų knygą „Gyvenimas be ribų“, kuri paskatins įveikti visus iššūkius ir sunkumus tam, kad kiekvienas iš mūsų rastumėme savo kelią į džiaugsmingą gyvenimą. Atvira, pilna entuziazmo ir subtilaus humoro istorija kiekvieną skaitytoją užkrės tikėjimu, viltimi, meile, drąsa įveikti sunkumus bei siekti savo svajonių.

Užsakyti leidinį

Norėdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, naudojame slapukus, kuriuos galite bet kada atšaukti. Daugiau apie slapukus.