1 1 1 1 1

Quentin Tarantino (gimęs 1963 m.) yra amerikiečių kino režisierius, scenaristas, prodiuseris, kino kritikas ir aktorius. Jo filmams būdingos nenuoseklios siužetinės linijos, juodasis humoras, stilizuotas smurtas, išplėstiniai dialogai, ryškūs aktoriniai ansambliai, nuorodos į populiariąją kultūrą, alternatyvią istoriją ir neo-noir stilių.
Tarantino pelnė daugybę kino apdovanojimų, po du Oskarus ir Auksinius gaublius, tris BAFTA ir vieną Auksinę palmės šakelę. Jis taip pat buvo nominuotas Emmy ir Grammy apdovanojimams.
Tai vienas įtakingiausių ir originaliausių šiuolaikinio kino kūrėjų. Jo filmais taip žavimasi, kad beveik kiekviena nauja jo kino juosta akimirksniu tampa kultine klasika. Knygos autorius Tom Shone nuodugniai aptaria dešimt Tarantino režisuotų filmų - nuo kriminalinio trilerio “Pasiutę šunys“ („Reservoir Dogs“) iki „Kartą Holivude“ („Once Upon a Time in Hollywood“) apie režisieriaus Romano Polanskio žmonos aktorės Sharon Tate nužudymą, kurį 1969-aisiais įvykdė keturi Charleso Mansono gaujos pasekėjai. Taip pat apžvelgia jo jaunystę, aktoriaus karjerą ir neginčijamą scenaristo talentą. Knyga, iliustruota daugiau kaip dviem šimtais nuotraukų iš kino filmų bei jų sukūrimo momentų, vaizdžiai atspindi unikalų jų kūrėjo indėlį.

Užsakyti leidinį


>

Norėdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, naudojame slapukus, kuriuos galite bet kada atšaukti. Daugiau apie slapukus.