1 1 1 1 1  

Įvairūs sunkumai ištinka visus žmones. Kad ir kaip tobulai sustyguotume savo gyvenimą, nuo netikėtų nelaimių, ligų ar netekčių apsisaugoti negalime. Tokios patirtys šokiruoja ir išmuša iš vėžių. Tačiau vieni žmones negandas įveikia stoiškai, tarsi vadovaudamiesi posakiu, kas mūsų nenužudo, padaro stipresnius, o kiti asmenys, patyrę netikėtų iššūkių, ilgam palūžta. Kas lemia tokį skirtumą?

Kas ketvirtas žmogus jaučia nerimą, nesaugumo jausmą bei kankinasi dėl įvairių vidinių problemų. Šis skaičius sparčiai didėja. Ar įmanoma atsilaikyti ir nepapildyti sugniuždytųjų gretų, arba atsitiesti ir gyventi toliau? Evelina Savickaitė-Kazlauskė populiariosios psichologijos žanro knygoje „Kaktusas ar pienė. Knyga apie psichologinį atsparumą“ teigia, kad psichologinį atsparumą įmanoma treniruoti.

Knygos autorė, pasitelkusi pozityviąją psichologiją, kitų žmonių istorijų nuotrupas, naujus ir klasikinius tyrimus, pasakoja apie tai, kaip mus veikia stresas, kas vyksta smegenyse ir kūne bei padeda suvokti savo jausmus bei reakcijas. Knyga „Kaktusas ar pienė. Knyga apie psichologinį atsparumą“ – informatyvus žinių šaltinis, įkvepiantis nepasiduoti. Dar daugiau, Evelina Savickaitė-Kazlauskė parengė pratimų ir praktikų, padėsiančių ugdyti savo psichologinį atsparumą, lengviau reaguoti į netektis bei kitas problemas ir greičiau atsitiesti jų patyrus.

Užsakyti leidinį


>

Norėdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, naudojame slapukus, kuriuos galite bet kada atšaukti. Daugiau apie slapukus.