1 1 1 1 1

Technologijos įsibėgėja kur kas greičiau nei kas nors galėjo įsivaizduoti. Pandemija tapo katalizatoriumi, kuris įvairias sritis privers pasikeisti negrįžtamai. Futuristai Peter H. Diamandis ir Steven Kotler įsitikinę, kad per ateinantį dešimtmetį patirsime daugiau pokyčių ir technologinių revoliucijų nei per visą šimtmetį lyg šiol. Todėl itin svarbu numatyti, kur link eina pasaulis.

Technologinių prognozių knygoje „Ateitis yra greitesnė, nei manote“ autoriai nagrinėja, kaip žingsnis po žingsnio eksponentiškai spartėjančios inovacijos paveiks mūsų kasdieninį gyvenimą ir visuomenę. Kas nutinka, kai dirbtinis intelektas, robotika, virtuali realybė, biotechnologijos ir 3D spausdinimas susijungia? Kaip šios konvergencijos transformuos šiandieninę verslo industriją? Kas nutiks su vaikų auklėjimu, valstybe ir mūsų planeta?

Peter H. Diamandis ir Steven Kotler įsitikinę, kad artimiausi dešimt metų bus įspūdingi. Mūsų laukia transporto, medicinos, švietimo revoliucijos. Pokyčiai plies kiekvieną, nes jie veršis į mūsų darbus, laisvalaikį, kasdieninį gyvenimą ir keliones. Knyga skirta visiems, kurie domisi technologijomis, jų raida, bei ateities prognozėmis, kurios šiandien gali atrodyti neįtikėtinos, bet ryt jau nebestebins.

Užsakyti leidinį


>

Norėdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, naudojame slapukus, kuriuos galite bet kada atšaukti. Daugiau apie slapukus.