1
   1
   1
   1
   1
 
 
 

Keitė ir Talė susipažino 1974-ais metais. Kaip diena ir naktis – tokios jos buvo skirtingos. Keitė – mokyklos atstumtoji, vienišė, neturinti draugų. Talė – kieta, populiari mergina, šalia kurios atsidurti nori kiekvienas. Skirtumai nesutrukdo šioms mergaitėms tapti geriausiomis draugėmis visam gyvenimui.
Per kitus tris dešimtmečius Keitei ir Talei teks išgyventi įvairių įvykių, kurie vis išskirs moteris. Kartais fiziškai, o kartais morališkai. Tačiau jos visada sugrįš viena pas kitą ir niekada nepamirš dar paauglystėje sudaryto draugystės pakto.
Talė ir Keitė pergyveno nuoskaudas, pavydą, negandas, romanus ir didžiuosius gyvenimo pokyčius. Jos palaikė vieną kitą ir trisdešimt metų sugebėjo išsaugoti savo draugystę, tačiau vienas įvykis tampa lūžio tašku, kuris gali nutraukti ilgamečius ryšius. Ar išdavystė vis dar gali išlaikyti Keitę ir Talę kartu?
Romane „Jonvabalių takas“ rašytoja Kristin Hannah kuria jaudinančią istoriją apie veikėjų draugystės brandą ir bėgančio laiko lemiamus pokyčius.

Užsakyti leidinį


>

Norėdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, naudojame slapukus, kuriuos galite bet kada atšaukti. Daugiau apie slapukus.