1
   1
   1
   1
   1
 
 
 

Dvidešimt pirmas amžius. Niujorkas. Vieta ir laikas, kai visi gali tapti kuo nori, dirbti svajonių darbus, keliauti, mokytis. Tik ne Satmaro chasidų bendruomenės, kurioje užaugo autorė Deborah Feldman, moterys.
Chasidės gyvena pagal itin griežtas taisykles. Jos net per didžiausius karščius privalo dėvėti storas pėdkelnes. Negali mokytis. Draudžiama skaityti knygas. Darbų pasirinkimas itin ribotas. Tik tai, ką leidžia bendruomenė.
Vos sulaukusios tinkamo amžiaus mergaitės ištekinamos ir, būtų puiku, jei kuo greičiau sulauktų vaikų.. Apie tai pasakoja autorė, išsilaisvinusi iš žydų ortodoksų bendruomenės.
„Neortodoksiška. Kaip skandalingai išsižadėjau savo chasidiškų šaknų“ – šokiruojanti istorija apie smalsią mergaitę, kuri išdrįso mesti iššūkį tradicijoms. Septyniolikos ištekinta už nepažįstamo vyro, po poros metų pagimdžiusi, jauna moteris suprato, kad gyventi chasidų bendruomenėje nebegali.
Atviras pasakojimas apie žmogaus teisę rinktis ir būti savimi nepaliks abejingų. Knyga įkvėps siekti savo svajonių. Juk daugelis iš mūsų turi įvairių stereotipų, nulemtų suvaržymų. Daugeliui iš mūsų pritrūksta drąsos veržtis į laisvę.

Užsakyti leidinį


>

Norėdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, naudojame slapukus, kuriuos galite bet kada atšaukti. Daugiau apie slapukus.