1
   1
   1
   1
   1
 
 
 

Knygos įžangoje autorius teigia, kad karantino skaitiniai tinka ne tik pastarajai pandemijai. Emocinės, finansinės ir kitos įvairiausios krizės žmogui nutinka kas keli mėnesiai. Stresas ir situacijos, kurios klostosi ne pagal planą, jau tapo rutina. Tad kiekvienas kartais pasijaučia tarsi karantine: uždarytas, suvaržytas, apniktas nerimo, ateities baimės, liūdesio ir beviltiškumo. Būtent tokiais momentais ir verta atsiversti knygą „Paglostymas prieš plauką“.

Darius Pietaris tekstus rašė pirmiausiai sau, nes reikėjo išgyventi tą neapibrėžtą, nerimą keliantį laikotarpį ir išsivaduoti iš destruktyvių minčių audros. Autorius dienoraštį pildė kiekvieną dieną. Tai tapo savotiška terapija, padėjusia išgyventi krizę.

Krizių akivaizdoje žmonės įpratę matyti vien blogus ženklus. Jie taip užsiciklina, kad situacijoje įžvelgti kažką gero tampa nebeįmanoma. Tačiau ar tikrai reikia treniruoti neigiamą požiūrį taip pat kaip treniruojame raumenis sporto pagalba? Juk tuo metu galėtume ieškoti kelio iš vidinio karantino.

Darius Pietaris teigia, kad nuolatinis skatinimas keistis sukelia įtampą. Tai pats tikriausias paglostymas prieš plauką. Tačiau norėdami teigiamų rezultatų turime įdėti darbo. Nesvarbu ar jų siekiame sporte ar asmeniniame gyvenime.

Užsakyti leidinį


>

Norėdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, naudojame slapukus, kuriuos galite bet kada atšaukti. Daugiau apie slapukus.