1
   1
   1
   1
   1
 
 
 

„Kolageninė dieta“ – nauja knygos „Ketogeninė dieta“ autoriaus Josh Axe knyga, kurioje jis siūlo planą, kaip numesti svorio, pagreitinti medžiagų apytaką bei atjaunėti. Tą padaryti padės kolagenas – baltymas, kuriam lyg šiol buvo skirta per mažai dėmesio.

Knygos autorius supažindina su kolageno veikimu, pasakoja, kaip jis aprūpina mūsų kūną aminorūgštimis bei kitomis medžiagomis, kurių reikia kiekvienam žmogui. Dažno žmogaus mityboje kolageno trūksta, o tai priveda prie dažnesnių traumų, įvairių skausmų, ligų bei spartesnio senėjimo.

Skaitydami knygą „Kolageninė dieta“ suprasite, kaip šis baltymas palaiko organizmo dalių struktūrinį vientisumą, kokį poveikį daro odai, nagams, kaulams, raiščiams, kraujagyslių sienelėms ir įvairiems žmogaus organams. Knygą sudaro dvidešimt aštuonių dienų mitybos planas, kuris padės subalansuoti kolageno kiekį. Be to, skaitytojų laukia net septyniasdešimt receptų bei metodikos, kaip treniruotis bei reorganizuoti savo dienotvarkę, kad paskatintumėte natūralią kolageno gamybą.

Užsakyti leidinį


>

Norėdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, naudojame slapukus, kuriuos galite bet kada atšaukti. Daugiau apie slapukus.