1
   1
   1
   1
   1
 
 
 

„Šnipės“ – tiriamojo žanro istorinė knyga. J.Bernard Hutton buvo diplomatas ir žurnalistas, kuris domėjosi Rytų ir Vakarų santykiais bei žvalgybos veikla. Knygoje jis pateikia išsamius savo tyrimus ir pasakoja tiek apie sovietų valdžios, tiek apie Vakarų šalių kontržvalgybos metodus atrenkant ir verbuojant slaptuosius agentus. J.Bernard Hutton išryškina esminius Vakarų ir Rytų veiklos principų skirtumus.

Knygos „Šnipės“ veikėjos – realios moterys. Autorius kalba apie kontržvalgybos užverbuotas įvairaus amžiaus slaptąsias agentes. Jis pateikia daug detalių apie kiekvienos veikėjos gyvenimo aplinkybes, įsitraukimą, veiklos pobūdį ir šnipinėjimo metodus. Rašytojo stilius įtaigus, merginų gyvenimo siužetai įtraukia ir skaitytojams bus tikrai lengva pamiršti, kad rankose laiko ne grožinės literatūros kūrinį, o dokumentais ir kitais įrodymais paremtą tekstą.

Istorinė knyga „Šnipės“ apima ne tik konkrečių moterų gyvenimus. J.Bernard Hutton pasakoja ir apie parengimo žvalgybinei veiklai kursus, išskirtines sovietines mokyklas bei kokios jos buvo vakaruose, taip pat integracijos užsienyje būdus. Knygoje aptariamos Rusijos, Kinijos, JAV, Jungtinės Karalystės, Britanijos ir kitų šalių garsiausios šnipės.

Užsakyti leidinį


>

Norėdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, naudojame slapukus, kuriuos galite bet kada atšaukti. Daugiau apie slapukus.