1
   1
   1
   1
   1
 
 
 

Pasaulis ruošiasi sutikti naujus metus. Deja, geresnis rytojus neatėjo. Netikėtai ėmė plisti virusas, per naktį tapęs epidemija ir sunaikinęs daugiau nei pusę Žemės gyventojų. Technologinių aukštumų pasiekusi civilizacija ėmė byrėti kaip kortų namelis, o gyvi išlikę gyventojai atrado maginių savybių. Vieni jas naudoja geriems tikslams, o kiti išlaisvina savo didžiausias ydas. Nelieka kuo pasitikėti. Knyga „Pirmieji metai“ puikiai atskleidžia žmogaus prigimtį.

Leina ir Maksas – pora, siekianti žūt būt išgyventi. Jie atrado antgamtines galias ir girdėjo, kad kariuomenė suima visus turinčius tiek imunitetą, tiem magiškų savybių, todėl nusprendžia gelbėtis ir apleisti chaoso apimtą Niujorką.

Kartu pasakojama ir lygiagreti istorija apie kitus veikėjus. Čakas – kompiuterių genijus, Arlisė – žurnalistė, kuri neteko eterio, tačiau įvykius bando įamžinti bloknote. Freda – jauna mergina, neatsidžiaugianti naujomis magiškomis galiomis, Reičelė ir Jonas – medikai, kurie stengiasi padėti sutiktiesiems. Visi jie traukia į Vakarus, tačiau kelionėje laukia daug pavojų, nežinomybės ir klausimų, kur link krypsta pasaulio įvykiai.

„Pirmieji metai“ – fantastinio žanro istorija. Tai epas apie viltį, chaosą, išgyvenimą ir kelionę, kurioje susitiks ir susivienys skirtingi personažai, priversti išgyventi magijos kupiname pasaulyje, kuriame viskas nuo elektros iki valdžios institucijų žlugo.

Užsakyti leidinį


>

Norėdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, naudojame slapukus, kuriuos galite bet kada atšaukti. Daugiau apie slapukus.