1
   1
   1
   1
   1
 
 
 

Vincentas van Gogas (Vincent van Gogh (1853-1890) yra vienas žymiausių dailininkų visame pasaulyje. Miręs vos trisdešimt septynerių metų, menininkas pasauliui paliko apie 2000 paveikslų. Šiandien Vincento van Gogo darbai yra lengvai atpažįstami, kainuoja milijonus, o į muziejų Amsterdame plūsta tūkstančiai meno gerbėjų. Tačiau šio žymaus dailininko gyvenimas nebuvo lengvas. Būdamas gyvas jis pardavė vos vieną savo paveikslą, o visuomenėje menininkas beveik niekur nepritapo.

Meno istorikas Michael‘is Howard‘as parengė išsamią dailininko gyvenimo ir jo kūrybos studiją. Autoriaus žvilgsnis yra gilus, tekstas pagyvinamas labai apgalvotomis iliustracijomis, sukuriančiomis ne tik menininko portretą bet ir bendrą kontekstą: pateikiami kūriniai, darę įtaką Vincentui van Gogui, amžininkų darbai, nuotraukos vaizduojančios, kaip menininkas gyveno ir dirbo.

Knyga padalinta į dvi dalis. Pirmoje - rašytojas nagrinėja autoriaus biografiją, šeimos santykius ir įvairius gyvenimo įvykius nulėmusias priežastis. Antroje dalyje atrinkti 280 svarbiausių Vincento van Gogo paveikslų, skaitytojai ras chronologinę darbų galeriją ir jų komentarus.

Ši knyga rekomenduojama visiems, norintiems daugiau sužinoti apie šį intriguojantį menininką ir peržvelgti gražiausius jo darbus gausiai iliustruotame rinkinyje.

Užsakyti leidinį


>

Norėdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, naudojame slapukus, kuriuos galite bet kada atšaukti. Daugiau apie slapukus.