1
   1
   1
   1
   1
 
 
 

Angela Marsons tęsia knygų seriją apie atšiaurią detektyvę Kimą Stoun ir jos tyrėjų komandą. „Sutrupinti kaulai“ – jau septintoji dalis.

Detektyvas „Sutrupinti kaulai“ vėl suveda skaitytojus su jau pamilta, Kimos Stoun vadovaujama komanda, kuri pradeda tirti du nusikaltimus: žiauriai sužalotos prostitutės žmogžudystę ir aplinkybes, kuriomis šaltą Kalėdų dieną ant nuovados slenksčio atsirado trijų mėnesių, gerai prižiūrėtas kūdikis.

Kurį laiką priversta pasirūpinti apleistu mažyliu, Kima mintimis nusikelia į savo klaikią vaikystę. Deja, monstrai iš jos praeities atseks ir iki pat šių dienų tyrimų ir privers detektyvę stoti į akistatą, kuri gali baigtis mirtimi.

Kol tyrėjai pasidalinę aiškinasi abi bylas, nužudomos dar trys sekso paslaugų teikėjos. Akivaizdu, kad pirmoji žmogžudystė nebuvo vienkartinis smurto proveržis. Gerokai stipriau sužalotas aukas nužudė tas pats žudikas. Detektyvų komanda leidžiasi nusikaltimų pėdsakais, kurie sluoksnis po sluoksnio atskleidžia tamsų šiuolaikinės vergijos ir prekybos žmonėmis pasaulį. „Sutrupinti kaulai“ – ne tik lūžusių kaulų, bet ir sudužusių gyvenimų istorija.

Užsakyti leidinį


>

Norėdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, naudojame slapukus, kuriuos galite bet kada atšaukti. Daugiau apie slapukus.