1
   1
   1
   1
   1
 
 Įvertinimas 5.00 (1 Balsas)
 

Mes tinkamai neišnaudojame savo laiko. Toks yra prancūzų autoriaus Fabien Olicard atskaitos taškas, nuo kurio jis pradeda knygą „Tapkite savo laiko šeimininkais“. Fabien Olicard buvo užkietėjęs atidėliotojas, tačiau tapo laimingu, viską laiku spėjančiu žmogumi. Kaip jam pavyko? Šias paslaptis autorius ir yra pasirengęs išduoti visiems saviugdos žanro knygos skaitytojams.

Mes visi turime dvidešimt keturias valandas per parą. Tačiau vieni spėja nuveikti daug, kiti gi nuolat save graužia dėl to, kad griuvo visi planai ir darbai nepasistūmėjo. Mus nuolat blaško įvairūs veiksniai: elektroniniai laiškai, įkyriai skambantis telefonas, socialiniai tinklai bei mūsų pačių smegenys. Perėmę laiką į savo rankas mes galime padauginti jį dešimteriopai.

Fabien Olicard knygos „Tapkite savo laiko šeimininkais“ tikslas – grąžinti jums jūsų laiką. Autorius atveria duris į asmeninę savo patirtį. Jis turėjo išgyventi blogų įpročių detoksikaciją ir išmokti organizuoti savo gyvenimą, kad galėtų padėti tiek sau, tiek kitiems.

Patarimai, pratimai, įspėjimai – visą tai rasite knygoje. Ji parašyta paprastai, tema dėstoma glaustai ir aiškiai. Tekstas motyvuoja keisti savo gyvenimą čia ir dabar. Autoriaus Fabien Olicard „Tapkite savo laiko šeimininkais“ knygoje išdėstytą metodiką galėsite taikyti iš karto.

Užsakyti leidinį


>

Norėdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, naudojame slapukus, kuriuos galite bet kada atšaukti. Daugiau apie slapukus.