1
   1
   1
   1
   1
 
 
 

„Astrologijos vadovėlis“ jau savo pavadinimu išduota, kokios informacijos tikėtis ezoterikės Loretos Stonkutės knygoje. Tai pirmasis išsamus ir profesionaliai parengtas astrologijos vadovėlis lietuvių kalba.

Daugeliui žmonių astrologija asocijuojasi tik su horoskopais, kurie spausdinami paskutiniame dienraščio puslapyje. Jei žada gerus dalykus – džiaugiamės, o jei pranašauja blogą dieną – netikime. Tačiau astrologijos mokslas nėra toks paprastas, kaip gali pasirodyti iš pirmo žvilgsnio.

Astrologija gali atsakyti ne tik kaip įvairiems zodiako ženklams seksis šią savaitę. Ji taip pat gali paaiškinti įvairius nesuprantamus dalykus, tokius kaip keisti sapnai, ligos iš kurių neišsikapstome, nuolat sugrįžti traukiančios vietos, persekiojančios problemos šeimoje ar darbe. Be viso to, astrologija dar ir kelias į save.

Susidomėję astrologija žmonės turi įgyti daug žinių, o Loretos Stonkutės parengtas „Astrologijos vadovėlis“ gali tapti puikiu klasikinės-karminės astrologijos žinynu ir mokymo įrankiu.

Užsakyti leidinį


>

Norėdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, naudojame slapukus, kuriuos galite bet kada atšaukti. Daugiau apie slapukus.