1
   1
   1
   1
   1
 
 
 

Kaip galima spėti iš pavadinimo, o ir nuolat pačios autorės akcentuojamų dalykų, receptų knyga siūlo patiekalų, kurie bus ir sveiki, ir skanūs. Juk daugelis klaidingai įsivaizduoja, kad sveika mityba yra sausa vištienos krūtinėlė su salotų lapeliu. Tačiau tokius mitus ir bando sugriauti autorė. Sveikas maistas gali būti skanus ir tai pasiekiama lengvais būdais!

Indrė Trusovė ne tik pati numetė svorio, sveikai maitinasi, bet ir padėjo daugeliui savo klientų bei įkvėpė ne vieną sekėją. Receptų knygoje „Sveika ir gardu“ tęsiamas šis darbas ir autorė siūlo patiekalų visai šeimai. Leidinyje jų daugiau nei šimtas! Be to, siūlomi valgiai patiks ir tiks tiek mažyliams, tiek senoliams.

Šiems patiekalams nereikės įmantrių ir sunkiai randamų ingredientų – viską rasime savo spintelėse ir šaldytuve. Metantiems svorį nebūtina atsisakyti užkandžių ar saldumynų. Tačiau rekomenduojama juos pakeisti sveikesniais. Kokiais? Atsakymai taip pat šioje receptų knygoje.

Indrė Trusovė ne tik surinko sveikus ir gardžius patiekalus, bet pateikė ir vertingos informacijos, kada geriausia juos valgyti ar kuo pakeisti vieną ar kitą probleminį ingredientą.

Užsakyti leidinį


>

Norėdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, naudojame slapukus, kuriuos galite bet kada atšaukti. Daugiau apie slapukus.