1
   1
   1
   1
   1
 
 
 

Amerikiečių autorius Tim Tinger knygoje „Laiko kaina“ pristato aštuonis mokslininkus, kuriems pavyko sukurti nemirtingumo serumą. Viena dozė ir štai – jūs nemirtingas ir amžinai jaunas. Tiesa, mirti galima smurtine mirtimi ar patekus į žiaurią avariją, todėl būtina akylai saugotis. Tačiau pirminis džiaugsmas neįtikėtinu išradimu nuslopsta, supratus, kad iš likimo pavogtas laikas turi savo kainą. Ar verta ją mokėti?

Kaip toks preparatas pakeistų žmonijos istoriją? Nežinia, nes mokslininkai neketina juo dalintis su visuomene. Priešingai, jie nusiteikę savo paslaptį išlaikyti po devyniais užraktais. Tik štai, kaip pasiaiškinti, kad laikas bėga, o tu toks pat gražus ir jaunas? Nemirtingieji imasi įvairių intrigų, kurios kainuoja kitų žmonių gyvybes. Bėga dešimtmečiai ir atrodo, kad nemirtingumas nėra jau tokia gera dovana, kaip manyta iš pradžių. Kas iš tos jaunystės, jei tokiais pasiekimais džiaugiesi tik vienas? Ir dar tarp mokslininkų įsisuka mirtis. Kas išdavė jų paslaptis?

„Laiko kaina“ yra greitas, įtraukiantis trileris su įdomiais personažų susitikimais, žmonių dingimais, paslaptingomis žmogžudystėmis, slaptaisiais agentais ir aistringomis scenomis. Tačiau tuo pačiu autorius kelia ir daugybę filosofinių klausimų apie amžiną jaunystę, mirtį ir bėgantį laiką. Dėl ko paaukotum savo nemirtingumą? Ar taptum geresniu žmogumi jei žinotum, kad mirtis tave aplenks?

Užsakyti leidinį


Norėdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, naudojame slapukus, kuriuos galite bet kada atšaukti. Daugiau apie slapukus.