1
   1
   1
   1
   1
 
 
 

Niekas nepatikėtų, kad Eliza Mirk yra žvaigždė. Ji neturi draugų ir gąsdina bendramokslius. Tėvai merginos nesupranta ir dažnai priekaištauja, kad ji sėdi prilipusi prie kompiuterio. Tačiau Eliza net nebando keisti situacijos. Merginai patinka, kad mokykloje visi palieka ją ramybėje, nes Eliza teturi vieną norą: piešti komiksus, kuriuos grįžusi namo perkelia į kompiuterį ir publikuoja internete. Čia Eliza Mirk yra LediGalaktina – komiksų „Pabaisų jūra“ autorė.

Šie komiksai neįtikėtinai populiarūs, Eliza uždirba daug pinigų, o pagal jos kūrinius gerbėjai rašo istorijas. Vienas populiariausių fanų literatūros rašytojų pradeda mokytis Elizos mokykloje. Volesas Varlandas net nenujaučia, kad kuria pagal Elizos istoriją, o ją pačią laiko tik dar viena gerbėja. Visgi jaunuoliai pamažu susidraugauja, o santykių išbandymas laukia tada, kai visi sužinos, kas yra Eliza.

Užsakyti leidinį


 
	
   1
   1
   1
   1
   1
 
 
 

Kaip smagu įsigyti naujus marškinėlius ar džinsus! Ypač jei jie kainuoja tik kelis eurus! Penkiolikmetei Terai iš Nyderlandų patinka apsipirkinėti. Ir jei randa itin pigių drabužių, labai džiaugiasi.

Indira, kuriai taip pat penkiolika metų, gyvena Indijos provincijoje visiškame skurde ir nežino, kaip padėti šeimai grąžinti skolą. Jai į rankas pakliūva verpyklos lankstinukas, kviečiantis dirbti jaunas merginas ir žadantis aukso kalnus. Indira susivilioja pasiūlymu, tačiau gražūs fabriko pažadai pasirodo esantys melas.

Keliaudama po Indiją Tera atranda, kad jos perkami drabužiai slepia ištisą istoriją. Ir nelabai gražią. Kiek iš tikrųjų kainuoja mada?

Knyga MADE BY INDIRA, pasakojanti dviejų skirtingose pasaulio šalyse gyvenančių penkiolikmečių mergaičių istoriją, atskleidžia mados imperijos peripetijas ir kviečia susimąstyti apie atsakingą vartojimą.

Užsakyti leidinį


 
	
   1
   1
   1
   1
   1
 
 
 

Knygelėje tiek mažas, tiek didelis skaitytojas atpažins save. Nelengva ir nemalonu susidurti su baisia neteisybe, o tikra teisybės diena gali dovanoti be galo daug smagumo. Juk draugystė padeda nugalėti visus iššūkius!

„Kakė Makė ir baisi neteisybė“ – tai knygelė apie vaikus kartais aplankantį pavydo jausmą ir pamokas, kurias turime išmokti, kad sugebėtume šį nemalonų jausmą suvaldyti.

Užsakyti leidinį


 
	
   1
   1
   1
   1
   1
 
 
 

„Mokyklos detektyvai“ – Pamelos Butchart knygų serija vaikams apie linksmus, išradingus, šmaikščius ketvirtaklasius. Iza ir jos draugai Zakas, Džudė ir Meisė nuolat įsivelia į įvairias istorijas.

Knygoje „Gelbėkit, mus puola Vilkolakis“ detektyvų ketvertukas išvyksta iškylauti. Bet negi detektyvai ramiai nusėdės, kai aplinkui vyksta tokie keisti dalykai: pradingsta dešrelės, kažkas kaukia naktimis, o dar naujoji mokytoja Mėnulė kasdien tampa vis... plaukuotesnė!

Nėra jokių abejonių – mokyklos stovykloje gyvena VILKOLAKĖ! Reikia paskubėti, kol ji nieko neužpuolė!

Užsakyti leidinį


 
	
   1
   1
   1
   1
   1
 
 
 

Ramios Domo ir Tomo atostogos netikėtai virsta tikru detektyvu, kai pro šalį praeina įtartinas vyrukas su pilnu krepšiu pinigų. Netrukus Domas ir Upės senelis apkaltinami banko apiplėšimu, nes visi įkalčiai – prieš juos! Ar pavyks Tomui ir Upei išgelbėti draugą ir senelį nuo cypės? O ar gali vagišius turėti didelę širdį?

Užsakyti leidinį


 
	
   1
   1
   1
   1
   1
 
 
 

Šioje Čiurlionio fortepijoninių kūrinių rinktinėje, kurią sudaro du sąsiuviniai, yra publikuojami visi Čiurlionio kūriniai (urtekstai), įtraukti į Tarptautinio M. K. Čiurlionio pianistų ir vargonininkų konkurso programą. Pagal šio konkurso nuostatus Čiurlionio kūrinius galima rinktis laisvai, išpildant numatytą programos trukmę pagal kiekvieno turo reikalavimus: I-ame ture – apie 5 min., II-ame ture – apie 10 min. Siekiant konkuruoti dėl specialaus apdovanojimo už geriausią Čiurlionio kūrinių atlikimą antrajame ture prašoma atlikti Čiurlionio Fugą in B (DK293/VL345). Urtekstų publikavimo tikslas – sugrįžti prie pirminės kompozicijos idėjos ir autentiško natų teksto. Per visą Čiurlionio muzikos leidybos istoriją kūrinių redaktoriai yra pasiūlę įvairių teksto perskaitymo variantų. Kai kuriais atvejais redaktorių sprendimai leido geriau suprasti kompozitoriaus meninę idėją ar atskirų vietų atlikimo specifiką. Bet daug dažniau redaguotuose leidiniuose atsiskleidė pačių redaktorių patirtis ir laikmečio suformuoti muzikos interpretacijos kanonai. /Darius Kučinskas/

Užsakyti leidinį

>

Norėdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, naudojame slapukus, kuriuos galite bet kada atšaukti. Daugiau apie slapukus.