1 1 1 1 1  

Lietuvos muzikos informacijos centras išleido du žymiausio Lietuvos visų laikų dailininko ir kompozitoriaus Mikalojaus Konstantino Čiurlionio fortepijoninių kūrinių natų leidinius, bendradarbiaudamas su puikiais šalies muzikais ir Čiurlionio kūrybos tyrinėtojais – prof. Vytautu Landsbergiu ir pianistu Roku Zubovu.

„Kūrinių fortepijonui rinktinę“ sudarė ir redagavo Čiurlionio proanūkis, pianistas R. Zubovas. Tai solidus, beveik 100 psl. leidinys, kuriame galima rasti visus į Tarptautinio M. K. Čiurlionio pianistų konkurso programą įtrauktus kūrinius: tiek ankstyvosios, tiek ir vėlyvosios kūrybos laikotarpio kompozicijas, kaip kad Fuga b-moll, ar variacijų ciklus „Sefaa Esec“, „Besacas“ ir kt.

Plačiau apie rinktinę: čia.

Užsakyti leidinį

1 1 1 1 1  

Vienos garsiausių muzikos pasaulio grupių „Pink Floyd“ istorija, papasakota paties grupės įkūrėjo Niko Masono.

„Pink Floyd“ groti pradėjo 1965 metais. Po metų, eksperimentuodami su muzika ir raiškos formomis, Londono „pogrindyje“ grupė sukūrė pirmąjį singlą. Jų proveržio albumas „Tamsioji Mėnulio pusė“ buvo išleistas 1973 metais ir liko populiarumo viršūnėse iki pat 1982-ųjų. Šis albumas tapo visų laikų vienas geriausiai parduodamų albumų.

1975 m. „Pink Floyd“ išleido legendinį albumą „Wish You Were“, kurio daina „The Wall“ 1979 m. beveik visose pasaulio šalyse tapo populiariausia daina.

Ši knyga – labai asmeniška ir detali vieno grupės nario papasakota istorija, kuri užkietėjusiems grupės gerbėjams suteiks dar daugiau žinių apie muzikos legendą, o tuos, kurie dar tik atranda „Pink Floyd“, paskatins nerti į jų muziką čia ir dabar.

Užsakyti leidinį

1 1 1 1 1  

2019 metais kompozitorius, choro dirigentas, pedagogas profesorius Lionginas Abarius šventė 90 metų sukaktį. Šios gražios sukakties proga išleistoje knygoje sugulė jo prisiminimai apie gyvenimą, kūrybinę veiklą, bendravimą ir bendradarbiavimą su įvairiais dirigentais, kompozitoriais, koncertmeisteriais, pedagogais, poetais, kurie, būdami artimai susiję su maestro gyvenimu ir kūryba, paliko ryškų pėdsaką Lietuvos choro meno istorijoje.

Užsakyti leidinį

1 1 1 1 1  

Tai išsamus, įvairių Lietuvos regionų tradicinių žaidimų, ratelių ir šokių rinkinys, sudarytas naudojantis Lietuvos nacionalinio kultūros centro archyvo Choreografinio fokloro rankraštyno reiterine kartoteka.

Šio leidinio išskirtinumas – detali repertuaro klasifikacija. Dėl to knygos skaitytojams – folkloro entuziastams, tradicinių šokių populiarintojams, choreografams ar mokytojams – bus naudinga ir patogu naudotis, nes tarp gausiai pateiktų žaidimų, ratelių ir šokių jie lengvai ir greitai ras būtent tai, ko reikia.

Leidinio sudarytoja: Audronė Vakarinienė.

Užsakyti leidinį

1 1 1 1 1  

Ką reiškia klausytis muzikos skaitmeninėje epochoje? Šiandien naujos technologijos leidžia akimirksniu naršyti po muzikines kalbas ir kartas – nuo techno iki baroko operos – arba giliau pasinerti į pasirinktą muziką. Bet kuriuo metu galima klausyti praktiškai bet ko. Galimybės šiame naujame klausymosi amžiuje paneigia senas prielaidas, ką reiškia tinkamai įvertinti muziką, – būti „išsilavinusiu“ klausytoju.

Muzikos garsus, apimančius penkis kontinentus ir penkis šimtus metų, tyrinėjantis B. Ratliff pateikia mums puikų gidą po nuolat nesikeičiantį garsų pasaulį.

Užsakyti leidinį

1 1 1 1 1

Žinoma meditacijos mokytoja Sebene Selassie, remdamasi senovės filosofija, moksliniais tyrimais ir savo patirtimi, kviečia mus džiaugtis kiekviena akimirka: jausti malonumą, šokti visų akivaizdoje, susitaikyti su mirtimi, atleisti už tai, kas atrodo neatleistina, susidurti su savo pačių šešėliais, o svarbiausia – būti geranoriškiems sau ir kitiems.
Praktinių patarimų ir įžvalgių atradimų kupina knyga „Ryšys su savimi ir pasauliu“ kviečia atkurti prarastą ryšį su visa kuo – vėl pasijusti visumos dalimi.

Užsakyti leidinį

>

Norėdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, naudojame slapukus, kuriuos galite bet kada atšaukti. Daugiau apie slapukus.