Kaip manote Jūs, ar perskaityta knyga gali būti postūmis, nuo kurio prasideda esminiai gyvenimo pokyčiai? Kokia knyga buvo lemtinga jūsų gyvenime? Savo mintimis iki š. m. gruodžio 21 d. dalinkitės Lietuvos bibliotekininkų draugijos skelbiamame konkurse „Knyga, pakeitusi mano gyvenimą“.

Tradicija tapusi akcija „Knygų Kalėdos“ jau šeštus metus keliauja po Lietuvą. Šių metų akcijos tema – knygos, kurios keičia gyvenimą. „Knyga gali įkvėpti, padėti atsakyti į klausimus, spręsti problemas, jaustis stipresniam, kovoti už savo teises ir ateitį“, – teigia šios akcijos iniciatorė, Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė.

Konkurso sąlygos:
1. Konkursas vyks iki gruodžio 21 d.
2. Pasirinkite knygą, kuri įkvėpė skaityti, patirti skaitymo malonumą, suteikė išminties, stiprybės, pastūmėjo esminiams pokyčiams ar kaip kitaip pakeitė Jūsų gyvenimą.
3. Knygos, pakeitusios gyvenimą, viršelio nuotrauką kartu su aprašymu siųskite el. paštu komunikacija@kvb.lt. Nuotraukos bus skelbiamos KAVB ir Lietuvos bibliotekininkų draugijos Facebook paskyrose su žyma #KnygaPakeitusiManoGyvenima.
4. Konkursą laimės trijų nuotraukų su komentarais autoriai, surinkę daugiausiai „Like/Patinka“ paspaudimų.
5. 2017 m. sausio 6 d. nugalėtojai bus apdovanoti Lietuvos bibliotekininkų draugijos suvažiavime Vilniuje.

knyga pakeitusi gyvenima 17


Norėdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, naudojame slapukus, kuriuos galite bet kada atšaukti. Daugiau apie slapukus.