Įsibėgėjus akcijos „Knygų Kalėdos“ renginių maratonui, gruodžio 16 d. Pagynės vaikų globos namuose viešėjo Kauno apskrities viešosios bibliotekos atstovai bei bibliotekos globėjas – smuikininkas Vilhelmas Čepinskis.

V. Čepinskis skaitė amerikiečių rašytojo Silverstein Shel knygą „Dovanų medis“, pasakojančią apie nesavanaudišką meilę, draugystę, atsidavimą. Tai istorija, mokanti vaikus ne tik imti, bet ir duoti. Mažiesiems taip pat buvo skaitomi nuotaikingi pasakojimai – Kęstučio Kąsparavičiaus „Sniego senis“ ir „Skrendančios knygos“.

Vaikams surengtos kūrybinės dirbtuvės „Stebuklo belaukiant“, kuriose jie piešdami ant akmenėlių išmėgino plunksnos ir tušo galimybes. Džiugi nuotaika sklido piešiant šventinius simbolius, vardų raideles ir įvairiausius ornamentus.

Bibliotekos atstovai turėjo galimybę pabendrauti su vaikais, pasidalyti džiaugsmais ir lūkesčiais, susitarti dėl kitų susitikimų. Vaikai ir globos namų darbuotojai labai šiltai pasitiko atvykusius, aprodė savo gyvenamąsias erdves, surengė piešinių parodą, nuoširdžiai pasakojo apie savo kasdienybę.

Prezidentės Dalios Grybauskaitės inicijuota „Knygų Kalėdų“ akcija vyksta lapkričio 16 – sausio 6 d. Šių metų tema – „Knygų Kalėdų“ savanoriai. Tad kviečiame visus skaityti mėgstančius žmones tapti savanoriais ir dalyvauti knygų skaitymuose ir aptarimuose, tradicinėse vakaronėse. Tikimės, kad šios veiklos taps populiarios ir pasieks tuos, kurie labiausiai trokšta gyvo bendravimo.

 


>

Norėdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, naudojame slapukus, kuriuos galite bet kada atšaukti. Daugiau apie slapukus.