Jeigu jus vilioja išmintingos knygos, knygos, keičiančios gyvenimą, mąstymą ir jei dar neskaitėte puikaus vokiečių rašytojo Jan-Philipp Sendker romano „Suderinta širdis“, būtinai tai padarykite. Kas žino, galbūt rasite atsakymų į svarbiausius Jums šiuo metu klausimus. Nes tai knyga apie tai kas svarbu kiekvienam žmogui: kas yra meilė, kodėl jos ilgai nerandame, o radę nesaugome. Tai knyga apie ištikimybę, atsidavimą, apie sunkius pasirinkimus, apie kelią į save ir Dievą. Ją perskaitę sužinosite, kad laimingai gyventi gali tik tada, kai širdis yra suderinta. Rasite ir atsakymą, kaip tai padaryti.

Pagrindinė herojė niujorkietė, karjeros moteris Džulija Vin pajunta, kad jos gyvenimas klostosi ne taip, kaip norėtų, darbas, kuriame visada įžvelgė prasmę, nebedžiugina, o santykiai su draugu veda į niekur.  Ieškodama atsakymų Džulija apsilanko pas budistų vienuolį, o po kelių dienų gauna brolio, gyvenančio Birmoje, laišką. Jauna moteris suvokia tai kaip ženklą ir iškeliauja į Birmą. Itin poetiškas pasakojimas, kupinas rytietiškos išminties ir nuostabių Birmos peizažų palies kiekvieno širdį. Romanas įdomus ir pažintine prasme – pasakojime atskleista nemažai Birmos istorijos faktų.

Beje, „Suderinta širdis“ yra tęsinys kitos Žano Filipo Zendkerio knygos „Širdies dūžiai“ , tačiau jas galima skaityti ir atskirai. Bet jei norėsite sužinoti, kodėl ir kaip herojės Džulijos Vin tėvas, respektabilus advokatas viską metęs iškeliavo į Birmą, jei norėsite perskaityti dar vieną neįtikėtiną meilės istoriją, tuomet skaitykite abi knygas.

Gerą knygą rekomenduoja: Ernesta Pakrosnienė, knygų redaktorė.

Kviečiame klausyti šios knygos ištraukų įrašų iš „Extra FM“ radijo laidos „Radijo knyga“. Daugiau apie bibliotekos ir Extra FM projektą skaitykite čia.


>

Norėdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, naudojame slapukus, kuriuos galite bet kada atšaukti. Daugiau apie slapukus.