1
   1
   1
   1
   1
 
 
 

Smagu, kai eilėraščiai vaikams prasmingumu ir kalbos grožiu nė kiek nenusileidžia suaugusiųjų poezijai. Tokia yra ši knyga – švelniai besiliečianti prie mus supančio pasaulio, jaudinanti subtiliu gamtos pajautimu, nuspalvinta žaismingais nutikimais, juokingomis detalėmis, kupina lengvai suprantamų vaizdinių. Kiekvienas poeto eilėraštis – lyg trumpa, jauki ir jautri vaikystės pasaka, kurioje norisi bent mirksnį pagyventi.

Užsakyti leidinį


 
	
   1
   1
   1
   1
   1
 
 
 

Knyga, skirta 3–6 metų skaitytojams, moko pasitikėti savimi. Tereikia žiupsnelio drąsos žengti pirmąjį žingsnį!
Visi džiunglėse žino, kad žirafos – nekokios šokėjos! Tos ilgos, plonos, nerangios kojos, medžių viršūnes siekiantis kaklas… Geriausi žvėrių karalystės šokėjai atrodo tikrai ne taip. Ypač kai aplink valso ritmu smagiai sukasi laukinės kiaulės, šimpanzės raito kojas čia čia čia ritmu, o išdidieji liūtai demonstruoja tobulus tango judesius…
Žirafai Džeraldui vakarėlis apkarsta – juk nesmagu, kai visi šaiposi iš nerangių tavo judesių. Mūsų herojų apima neviltis, tačiau kai netoliese savo melodiją ima čirpti cikada, Džeraldas įsidrąsina – jis ima linguoti ir atsiduoda svajingam ritmui. Visų nuostabai, žirafa parodo aukščiausių balų vertą numerį. Viskas ko reikėjo – tik trupučio drąsos atsiduoti svajonėms.

Užsakyti leidinį


 
	
   1
   1
   1
   1
   1
 
 Įvertinimas 5.00 (1 Balsas)
 

Pirmą kartą užklydus į varnalėšų lauką gali pasirodyti, jog tai nuobodžiausia vieta pasaulyje. Ten stovi tik sūpynės, suolelis ir auga riešutmedis. Bet kai turi draugų, nuobodžiauti nėra kada. Reikia išsiaiškinti, ar senoji kaimynė išties ragana, o naujasis kiemo gyventojas – vampyras. Ir kaip mažučiame mokytojos bute sutelpa šimtai jos vaikų? Ir... Saugokitės, kad linksmuolių varnalėšų lauko vaikų šutvė, besiaiškinanti kiemo paslaptis, jūsų neįkeltų į riešutmedžio viršūnę!
Knyga „Varnalėšų laukas“ ne tik pasakoja apie vaikus ir vaikams, bet ir įtraukia į fantazijos pasaulį. Juk stebint aplinką, ieškant asociacijų, kuriant hipotezes, o po to jas tikrinant ne tik išvaikomas bet koks nuobodulys, bet ir ugdoma vaizduotė.

Užsakyti leidinį


 
	
   1
   1
   1
   1
   1
 
 
 

Vieną iš garsiausių ir populiariausių lietuvių pasakų „Eglę žalčių karalienę“ sueiliavo talentingoji poetė Salomėja Nėris.
Trys jaunutės žvejo dukros vieną vėlų vakarą nubėga į jūrą maudytis, bet kai grįžta į krantą, jauniausioji, Eglė, išsigąsta pamačiusi savo marškiniuose susirangiusį žaltį, o šis, negana to, prabyla žmogaus balsu. Žaltys sako gražiuoju atiduosiąs marškinius, jei Eglė pasižadės už jo tekėti...
Šią nuostabiai gražią dramatišką poemą iliustravo dailininkė Loreta Uzdraitė.

Užsakyti leidinį


 
	
   1
   1
   1
   1
   1
 
 

– Plaukimas tikrai nelieknina. Pažiūrėk, kokia stora Mo… – pradėjo Kloja, bet prikando liežuvį.
Visos staiga nuščiuvo, o aš ne iškart sumojau, apie ką ji kalba. Kloja kalbėjo apie mane…
Kloja visada tokia. Niekada nesusimąsto apie kitų jausmus. Kasdien tauška apie berniukus, atseit, vidurinėje jau būtina turėti vaikiną. Vaikiną?! Nesąmonė! Aš visai nenoriu bučiuoti berniukų. Labiausiai trokštu pasinerti į gaivų baseino vandenį ir laisvai plaukti… Bet vasaros atostogos greit baigsis. Šiemet pirmieji metai vidurinėje. O varge, laukia tikras pragaras…

Užsakyti leidinį


 
	
   1
   1
   1
   1
   1
 
 
 

Latvių kompozitorės Ilze Arne fortepijoninių kūrinių natų rinkinys.

Užsakyti leidinį

Norėdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, naudojame slapukus, kuriuos galite bet kada atšaukti. Daugiau apie slapukus.