1 1 1 1 1

Aranžuotos trimito ir fortepijono muzikos natų rinkinys.

1 1 1 1 1

Fortepijoninės džiazo muzikos natų rinkinys.

1 1 1 1 1

Antroji mano vaikiškų dainelių knygelė „Baltas šuniukas“ tarsi antras kūdikis – išnešiotas, išsūpuotas, be galo mylimas. Labai smagu kurti vaikiškas dainas, gyventi vaikų personažų pasaulyje, pajaust ir suprast jų džiaugsmus ir rūpesčius. Ir dar didesnis džiaugsmas dalintis su visais savo kūryba. Mažučių dainininkų grupė „Caca“ smagiai įdainavo visas 11 dainelių. Pianistas Dainius Pavilonis sukūrė labai gražius fortepijoninius akompanimentus. Šioje knygelėje rasite ir originalias dainų fonogramas, t. y. be vokalo įrašo. Tad lauksiu dainuojančių vaikučių įvairiuose koncertuose ir festivaliuose.

Jūratė Miliauskaitė

1 1 1 1 1

Vaikystės žavesys neatsiejamas nuo žaidimų, nuotaikingų dainų ir pasakų, ieškojimų ir atradimų, teigiamų emocijų ir geros nuotaikos. Pedagoginis darbas su ikimokyklinio amžiaus vaikais įkvepia naujiems kūrybiniams sumanymams. „Puokštė gimtinei“ - penktasis autorinių dainelių vaikams rinkinys. Čia rasite 12 dainelių su instrumentiniu pritarimu. Kūrinėlių melodijos nesudėtingos, skambios ir vaikams patogios dainuoti. Literatūriniai tekstai aiškūs, gerai suprantami mažiesiems atlikėjams, atspindi juos supančią aplinką. Manau, kad daineles apie arkliuką, kaladėlių namą, žaisliukus, mamytę ir kt. mielai dainuos ir mažesnieji, ir vyresnieji dainorėliai. Tikiuosi, kad ši knygelė papildys ikimokyklinio ir pradinio muzikinio ugdymo mokytojų repertuarą, dainos skambės kasdieniniuose užsiėmimuose ir šventiniuose renginiuose. O gal čia, šioje knygelėje, svajonių ir dainų puokštėje atrasite mylimiausią savo vaikystės dainelę...

Autorė

1 1 1 1 1

Jūratė Miliauskaitė – neabejotinai viena iškiliausių vaikų estradinio vokalinio meno puoselėtojų Lietuvoje. Jos vadovaujami kolektyvai jau keletą dešimtmečių savo profesionalumu, meniniu įtaigumu ir artistiniu spalvingumu stebina ir žavi šios muzikos mylėtojus, atlikėjus, kolegas. Ir tai tikrai ilgai lauktas leidinys – Jūratės Miliauskaitės vaikų dainų knygelė „Maža boružėlė“. Tai dainelės, turinčios savitą emocinį užtaisą. Neabejoju, jog vaikams jos tikrai labai patiks. Jūratė yra ilgametė vaikų vokalo pedagogė ir labai gerai jaučia, kas tinka vaikams ir kas juos „užveda“. Tikrai nelengva parašyti gerą dainą vaikams, kuri būtų paprasta, nebanali ir turėtų originalų kūrybinį pradą, tačiau Jūratei tas visada pavyksta. Jos dainos gerai skamba. Šios dainelės labai tinka ikimokyklinio ir jaunesniojo mokyklinio amžiaus vaikų balso diapazonui. Labai patogios dainuoti ir čia yra erdvės sukurti savitą nuotaiką tiek Jūsų kolektyvo koncertiniuose pasirodymuose, tiek šeimos šventėse, tiek mažiesiems solistams.

Rasa Kauneckaitė

Vokalo studijos „Rokoko“ meno vadovė, dainų autorė, aranžuotoja

1 1 1 1 1

Metodinė priemonė skirta aukštųjų mokyklų muzikos pedagogikos specialybės studentams, muzikos mokytojams, mokiniams. Leidinyje pateikiamos populiarios įvairių pasaulio tautų melodijos. Kūriniai aranžuoti ir pritaikyti prie ribotų mokyklinės dūdelės techninių galimybių. Pridedama kompaktinė plokštelė, kurioje visoms 46 melodijoms parengtos akompanimentų fonogramos.

Norėdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, naudojame slapukus, kuriuos galite bet kada atšaukti. Daugiau apie slapukus.