1 1 1 1 1

 Kur tik Liucė pasirodo – pasaulis verčiasi aukštyn kojomis!

Devynmetė 3b klasės mokinė Liucė labai myli gyvūnus, o labiausiai – savo jūrų kiaulytę Heraklį. Liucė nė neabejoja, kad gyvūnas turi stebuklingų galių. Bet Heraklį kažkas pagrobia. Ar tik nebus dėl to kaltas bjaurios ir šiurpą keliančios mokyklos gaujos vadas Leonas? Liucė kartu su geriausia drauge Bela pasiryžta Heraklį surasti ir išgelbėti.

 Užsakyti leidinį

1 1 1 1 1

 Ar esi pasiruošęs didžiausiam savo gyvenimo nuotykiui? Susipažink su šauniuoju detektyvu Pjeru ir tapk tikru įkalčius renkančiu ir paskui vagį sekančiu sekliu. Įsiliek į žaidimo šurmulį ir, nuosekliai skaitydamas nurodymus, kiekviename labirinte rask paslėptus daiktus, dingusius žmones ir paslaptingąjį Poną X, kad galėtum eiti toliau.

Kiekvienas šios interaktyvios ir itin didelio formato knygos puslapis atgyja spalvų gyvastimi, o iliustracijas jai kūrė geriausi pasaulio iliustratoriai. Ji ugdo dėmesingumą, vaizduotę ir analitinį mąstymą. Tai – nesibaigiantis atradimų šaltinis tiek vaikui, tiek suaugusiajam.

Užsakyti leidinį 

1 1 1 1 1

 Vyresni brolis ir sesė sako, kad Dorė dar leliukas ir nenori su ja žaisti. Bet tai niekis, nes Dorė turi kitų užsiėmimų  ir DAUG kitų draugų... Ir jie visi mano, kad Dorė yra FANTASTIŠKA.

Ši be galo linksma ir užburianti knygelė apie žavią, padykusią valiūkę idealiai tiks bet kokio amžiaus skaitytojui – ir jauniausiam, ir vyriausiam.

Užsakyti leidinį 

1 1 1 1 1

 „Musė Luiza“ – alegorinis pasakojimas apie atokaus miestelio Šviceno gyventojus. Pagrindinė veikėja musė Luiza yra beveik nepastebima, rami namų šeimininkė, kuriai didžiausias malonumas – maišyti arbatą. Tačiau, netikėtai mirus jos vieninteliam draugui žiogui Olivarijui, gyvenimo džiaugsmas išblėsta.

Susidūrusi akis į akį su aplinkinių godumu ir veidmainyste, Luiza vis aiškiau junta savo vienatvę... kol vieną dieną miestelio šventėje sutinka iliuzionistą Pablą.

 

Užsakyti leidinį 

1 1 1 1 1

Kas gali būti geriau nei pasaka prieš miegą? Nebent pasaka, kurią skaitant ar jos klausantis nejučia pradedi tyliai svajoti… Apie spalvotus debesų kalnus, vaivorykščių šalį, stebuklingą mišką, saulės zuikučius, pūkuotus katinėlius, džiaugsmą, juoką ir draugystę. O apie ką prieš užmigdami svajojate jūs?

Knygoje „Debesų pataluos“ jūsų laukia 111 linksmų, pamokančių, specialiai šiai knygai sukurtų ir laiko patikrintų pasakų. Visos jos nuskraidins į saldžiausių sapnų karalystę. Ar keliausite kartu?

 

Užsakyti leidinį 

1 1 1 1 1

Knyga „Apie tai kalbasi plaukai" – pasiruošusi atsakyti į kasdienius jūsų klausimus apie plaukus, nesvarbu kieno jie būtų – aktyvios verslininkės, kilmingo pono ar mielos namų šeimininkės. Kiekvieno plaukai slepia savo paslaptį, tačiau kartu ir išduoda žmogaus sveikatos būklę bei charakterio ypatumus.

Įsiklausykite į savo plaukus, apie ką jie kalbasi...
Kokios spalvos tinka jums – šiltos ar šaltos?
Koks plaukų kirpimas geriausias pagal jūsų veido formą?
Kaip teisingai pasirinkti plaukų priežiūros ir formavimo priemones bei įrankius?
Kodėl slenka plaukai?
Kodėl atsiranda pleiskanos?
Kaip turėti gražius ir sveikus plaukus?
Plaukų priežiūra pagal skirtingas amžiaus grupes.
Plaukų priežiūra skirtingais metų laikais.

Ir dar daug kitų atsakymų į kas dieną iškylančius ir net nežinomus plaukų egzistencinius klausimus. Žinyne daug įdomių bei intriguojančių faktų nuo pat ankstyvųjų amžių istorijos iki šiandieninių technologijų bei paslaugų pasiūlos. Knygos tekstuose susipina skirtingų laikotarpių papročiai, religiniai bei kultūriniai skirtumai, susiję su plaukais ir jų reikšme. Pateikiami įvairūs grožio industrijos išradimai ir net pasaulio Gineso rekordų istorijos. Paliečiama ir filosofinė plaukų reikšmė, kuri ypač prikausto savo mistiniais pavyzdžiais. O informaciniai skyreliai „įdomu tai, kad..." – kaskart stebina ir žavi naujai.

Užsakyti leidinį

Norėdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, naudojame slapukus, kuriuos galite bet kada atšaukti. Daugiau apie slapukus.