1
   1
   1
   1
   1
 
 
 

Trisė – dažnai sirguliuojanti ir kiek išlepinta vienuolikmetė, turinti pernelyg rūpestingus tėvus, jos nekenčiančią ir šeimos meilės pavydinčią jaunesnę seserį bei Pirmajame pasauliniame kare žuvusį brolį. Tačiau kartą pabudusi Trisė pasijunta ne šiaip negaluojanti, o tarsi būtų įvykę šis tas rimtesnio: ima dėtis be galo keisti, nepaaiškinami dalykai. Tai įtraukiantis nuotykių romanas su psichologinio siaubo elementais ir tuo pačiu labai rimtas pasakojimas apie karo baisumų paveiktos šeimos dramą, seserų nesantaiką, stebuklingas ir kartais šiurpias senojo pasaulio būtybes bei jausmą, kai pats savo artimiesiems ar net sau pačiam tampi svetimas, nesavas, bauginantis.

Užsakyti leidinį


 
	
   1
   1
   1
   1
   1
 
 
 

Kiekvienas savo širdyje turime skrynelę, kur laikome tai, ką sukaupėme per gyvenimą. Bet kartais pilkieji ponai nori apgauti mus, siūlydami įsigyti akinius, per kuriuos pasaulis atrodo skurdus ir nelaimingas. Jų suvedžioti mes nematome šviesos, nuolat srūvančios į mus iš aukštybių. Pasakos ragina neprarasti drąsos, budrumo ir pilkoje kasdienybėje įžvelgti šviesą bei stebuklus.

Užsakyti leidinį


 
	
   1
   1
   1
   1
   1
 
 
 

Tikriausiai žinote, kad laiškus į namus atneša paštininkai. Bet turbūt ne visi girdėjote apie miestelį, kurio pašte kasnakt darbuojasi kuo tikriausios pelės. Jos rūpinasi, kad joks laiškelis nebūtų pamirštas. Ir smalsauja, kaip sekasi žmonėms. Pasirodo, ne visi miestelyje laimingi, tad jos tuoj pat imasi plano, kaip tai ištaisyti. Žinoma, viską darys savaip ir labai linksmai!

Užsakyti leidinį


 
	
   1
   1
   1
   1
   1
 
 
 

Prie finišo linijos atlėkę bėgikai lūkuriuoja BA M B U K O...
O pandukui laikas dažniausiai slenka lėtai, visai kaip jis pats. Bet netrukus džiunglių lenktynėse nutiks kai kas netikėta.
Kas?
L Ė Ė Ė TA l atsiversk šią paveikslėlių knygą ir sužinosi.

Kuo ši knyga naudinga:

 • Turtėja vaizduotė, žodynas ir iškalba
 • Meniškos, stilingos iliustracijos lavina meninį, estetinį suvokimą, grožio pojūtį
 • Lavėja kūrybiškumas, vaizduotė, fantazija
 • Lavėja empatija, savivoka, jausmų pažinimas
 • Ugdomas teigiamas požiūris į draugystę
 • Skaitant linksmas gražiai iliustruotas istorijas, skatinamas domėjimasis knygomis

Užsakyti leidinį


 
	
   1
   1
   1
   1
   1
 
 
 

Ar jūs esate pasiruošę nuotykiui?

Laipiodami po medžius ir skrosdami jūras kartu su dirigente Pele ir jos muzikalia draugų kompanija, sutiksite didžiulį mėlynąjį banginį, greituosius gepardus, miniatiūrinius vabaliukus ir grakščiąsias gulbes. Kiekvienas jų saugo paslaptį, kuria norėtų pasidalyti.

Keliaudami šios knygelės puslapiais atrasite staigmenas, kurias paliko dirigentė Pelė – besislepiančią zvimbiančią bitę, susimaišiusias raides, už jų slypinčias įvairias užuominas ir netgi užkoduotą žinutę skaitytojams!

Ši knyga nėra įprasta. Tu gali IŠKLAUSYT (ne vien perskaityt ją!).
Nuskenuoji QR kodą telefonu – orą pripildai muzikinių garsų.

Užsakyti leidinį


 
	
   1
   1
   1
   1
   1
 
 

20 klasikinės muzikos kūrinių, kuriuos aranžavo ukulėlės mokytojas, kompozitorius Polas Manselis (Paul Mansell). Prie knygos pridedama kompaktinė plokštelė.

Užsakyti leidinį

>

Norėdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, naudojame slapukus, kuriuos galite bet kada atšaukti. Daugiau apie slapukus.