1 1 1 1 1

XVIII  a.  vokiečių  baroko kompozitoriaus J. S. Bacho aranžuočių rinkinys fortepijonui.

Užsakyti leidinį 

1 1 1 1 1

Populiarios amerikiečių atlikėjos ir dainų autorės Lady Gaga kūrinių natų rinkinys vokalui , fortepijonui ir gitarai.

Užsakyti leidinį

1 1 1 1 1

Aranžuotos džiazo muzikos kūrinių natų rinkinys fortepijonui.

Užsakyti leidinį

1 1 1 1 1

M. Rekys yra ilgametis operetės žanro primarijus, sukūręs apie 80 vaidmenų operetėse, miuzikluose, operose, ir muzikinėse komedijose. Kauno muzikinio teatro dainininko kūryba teatro istorijos knygoje užima reikšmingą ir turiningą skyrių. Leidinyje pateiktame straipsnyje – trumpa šio ryškaus menininko biografija, bei kūrybinio kelio apžvalga.

Užsakyti leidinį

1 1 1 1 1

Klaipėdos universiteto Menų akademijos Šokio katedra jau pusę amžiaus puoselėja tautinį šokį ir skleidžia tautinės kultūros šviesą. 1967 m. buvusiame Vilniaus pedagoginiame institute (dabar – Lietuvos edukologijos universitetas) įkurta Choreografijos katedra (katedros įkūrėjas ir ilgametis vadovas prof. Juozas Gudavičius) nuėjo ilgą ir prasmingą kelią. Per tą laikotarpį katedra priklausė įvairioms aukštosioms mokykloms, keitė pavadinimus, joje išaugo sportinių šokių katedra. Džiaugiuosi prasminga ir brandžia katedros menine, metodine, pedagogine, bei koncertine veikla. Absolventai, plačiai paplitę po pasaulį, garsina Klaipėdos universiteto Menų akademijos, Klaipėdos miesto, kartu ir Lietuvos vardą.

Menų akademijos dekanas prof. Vytautas Tetenskas

Užsakyti leidinį 

1 1 1 1 1 Įvertinimas 5.00 (1 Balsas)

Pirmoji amerikiečių roko ir meno legendos Patti Smith (gim. 1946) prozos knyga. Audringo, aistringo gyvenimo atsiminimai. Tai, apie ką dar niekur nebuvo kalbėta. Ankstyvoje jaunystėje – be pinigų, bet su didelėmis ambicijomis – dvidešimtmetė Patti atvyko į Niujorką, kur sutiko fotografą Robertą Mapplethorpe‘ą, viso gyvenimo mylimąjį ir geriausią draugą. Santykių užkulisiai, legendinis „Chelsea“ viešbutis, nepritekliai, nuotykiai, kūryba, laisvė ir nušvitimai. Tai pasakojimas apie jaunystę, draugystę, meilę, persmelktas tos pačios įkvepiančios ir grėslios jėgos kaip ir visa Patti Smith kūryba – nuo 1975-ųjų albumo „Horses“ iki vizualinių projektų ir poezijos.

Užsakyti leidinį

Norėdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, naudojame slapukus, kuriuos galite bet kada atšaukti. Daugiau apie slapukus.