Kauno miesto savivaldybės Vinco Kudirkos viešoji biblioteka

Birželis 02, 2020
Peržiūrėta: 319
Aprašymas:

„Mano gatvės istorija 360 laipsnių kampu“ – virtualus turas ir žaidimas personaliniam kompiuteriui bei virtualiai realybei pritaikyta jų versija.
Į ekskursijų maršrutą įtrauktos įdomiausios Šančių ir Kauno rajono vietos, pradedant ąžuolyne slypinčiu piliakalniu, daug dėmesio skiriant carinio laikotarpio Kauno tvirtovės statiniams ir baigiant Garliavos miestelio bendruomenės pastatais.

https://www.kaunas.mvb.lt/360/index.html

„Kauno piliakalniai“ – audiogidas
Skelbiama prof. dr. Jono Vaičenonio profesionaliai parengta medžiaga apie 7 Kauno miesto ir regiono piliakalnius, pritaikyta naudoti prie kultūros paveldo objektų atvykusiems lankytojams. Paruoštą medžiagą galima peržiūrėti arba išklausyti jos garsinį įrašą mobiliuoju telefonu ar planšete nuskenavus prie kiekvieno piliakalnio įrengtą lentelę su QR kodu. Medžiaga pasiekiama visiems interneto vartotojams, ją taip pat galima iš anksto parsisiųsti į savo įrenginį prieš vykstant į išvyką po piliakalnius.

https://kaunopiliakalniai.lt/audiogidas/


„Žydų paveldo Kaune žemėlapis“ – virtualus žemėlapis ir mobiliesiems telefonams pritaikyta žaidimo programėlė, kurios dėka susipažinti su svarbiausiais žydų kultūros paveldo objektais ir pažinti senąjį Kauną bus galima neišeinant iš savo namų arba bibliotekos. Virtualus turas po žydų įkurtas mokyklas, sinagogas, socialinės paskirties pastatus, žydų architektų projektuotus gyvenamuosius namus – tai iš panoraminių (360 laipsnių) fotografijų sukurta egzistuojančios vietos simuliacija. Turo pagalba galima pereiti nuo vienos nuotraukos prie kitos, erdvėse judėti iš vieno peržiūros taško į kitą.

https://www.kaunas.mvb.lt/zydupaveldas/

Norėdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, naudojame slapukus, kuriuos galite bet kada atšaukti. Daugiau apie slapukus.