Įsivaizduokite apžvalgos aikštelę, į kurią žmonės plūsta išvysti mirusį mišką. Turistus čia stebi ir girdi tūkstančiai juodų paukščių. Vieniems kormoranų nusiaubtas miškas primena atominę katastrofą, kiti negali atsižavėti šio reginio mistiškumu.

Rugpjūčio 25 d. 18 val. I a. salėje (Radastų g. 2) kviečiame į naujausią rež. Rugilės Barzdžiukaitės filmą „Rūgštus miškas“. Apsilankiusieji galės susitikti ir su filmo kūrėjais.

Paskutinius rugpjūčio šeštadienius, tiksliau popietes, siūlome praleisti su fotografu ir architektu Arvydu Čiukšiu, socialinių tinklų projekto „Pasivaikščiojimai po Kauną“ autoriumi ir projekto „Kauno atminties ekranai“ fotografu. Vaikščiosime Arvydo pagal aštuonis projekto filmus sukurtais ir išfotografuotais Kauno maršrutais, apie kuriuos papasakoti gali tik jis pats.

Rugpjūčio 19 d. 18 val. (Radastų g. 2, 322 k.) kviečiame sužinoti daugiau apie subtilų mados pokalbį aksesuarais paskaitoje „Kodėl nešiojame aksesuarus?“.

Esu Inesa, VDU Rytų Azijos studentė, šiuo metu savanoriauju Kauno apskrities viešojoje bibliotekoje. Nuo vaikystės skaitau įvairių žanrų knygas. Nors bėgant laikui jos keitėsi, bet vienas žanras nepakito – tai fantastika. Nuo mažens mėgau knygas apie nuotykius fantastiniuose pasauliuose su neregėtais monstrais. Prisijungusi prie „Skaitymo iššūkio“ pastebėjau, kad viena iš mano mėgstamiausių knygų serijų puikiai atitinka iššūkio temą: „Perskaityk knygą, kurios pavadinime yra skaičius“.

Kauno apskrities viešoji biblioteka kartu su Startwalking.lt treneriais kiekvieną rugpjūčio trečiadienį (5, 12, 19, 26 d.) 18 val. kviečia į šiaurietiško ėjimo treniruotes Ąžuolyne.

Artėjant Žolinėms, rugpjūčio 13 d. 17.30 val. Kauno apskrities viešoji biblioteka (Radastų g. 2, 322 k.) kviečia į kūrybines žolynų dirbtuves, kurių metu iš įvairių žolynų pinsime saulę simbolizuojančią namų puošmeną. Nemokamą užsiėmimą ves menininkė, tautodailininkė Gintvilė Giedraitienė, arba tiesiog Giedražolė.

Norėdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, naudojame slapukus, kuriuos galite bet kada atšaukti. Daugiau apie slapukus.