Kauno apskrities viešojoje bibliotekoje (Radastų g. 2, II a. fojė) nuo sausio 14 d. iki vasario 12 d. bus eksponuojama unikali origami paroda „Lankstyti žmogų“.

Origami (jap. 折紙, iš ori 'lankstyti' + kami 'popierius') – japoniškas popieriaus lankstymo menas, kai nenaudojant nei žirklių, nei klijų išlankstomos įvairiausios figūros. Lankstinys, kuris yra sudedamas iš kelių atskirai išlankstytų dalių vadinamas moduliniu origamiu.

Rugsėjį ir spalį parodoje „Atminties popierius“ vykusiuose susibūrimuose popierius tapo socialine medija, iššūkiu, paskatinusiu būti drauge, dalintis patirtimis ir emocijomis. Taip gimė paroda „Lankstyti žmogų“.

400 popierinių žmogeliukų sukibo į vientisą žmogų, iš parodos drąsiai žengiantį į miestą su bendrystės misija. Origami žmogeliukus išlankstė „Pagalbos moterims linijos“ savanorės ir muziejaus senjorių klubas „PRIEmenė“ drauge su atvirų lankstymo dirbtuvių dalyviais.

Maloniai kviečiame aplankyti parodą!

Parodos metu bus fotografuojama ir / ar filmuojama, todėl jūs galite būti matomi renginio nuotraukose ar vaizdo įrašuose, kurie gali būti paskelbti įvairiose medijos priemonėse.


Norėdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, naudojame slapukus, kuriuos galite bet kada atšaukti. Daugiau apie slapukus.