Spalio 2–21 d. Kauno apskrities viešojoje bibliotekoje (Radastų g. 2, 415) veiks knygų anglų kalba paroda „Žmonijos istorijos retrospektyva“. Eksponuojamos knygos, išleistos 2015–2019 m. ir sulaukusios didelio skaitytojų susidomėjimo visame pasaulyje.

Yuval Noah Harari knygos („Sapiens“, „Homo Deus“, „21 Lessons for the 21st Century“) nuosekliai, glaustai ir žaismingai pasakoja, kaip Homo sapiens rūšiai pavyko užkariauti pasaulį, kas prognozuojama žmonijai ateityje ir kokie politiniai, technologiniai ir socialiniai procesai daro įtaką žmonėms ir jų aplinkai visame pasaulyje.

Parodoje gausu leidinių apie įvairių šalių istoriją: Rusijos, Kinijos, Japonijos, Nigerijos ir kt. Nemažai leidinių apie Baltijos  istorinius įvykius Baltijos šalyse.

Knyga „100 Days: How Four Events in 1969 Shaped America“ apžvelgia 4 pagrindinius įvykius, kurie stipriai paveikė JAV raidą po 1969-tųjų. Tai pirmasis žmogaus išsilaipinimas Mėnulyje, Manson „šeimos“ žmogžudystės, Woodstokas ir interneto gimimas.

Azijoje gyvavusios imperijos, imigrantų patirtis, žydų genocidas, daugiakultūriškumas –  tai  parodos knygų temos.

Maloniai kviečiame.

Paroda parengta bendradarbiaujant su UAB „Humanitas“, kur rasite įvairios literatūros anglų kalba. UAB „Humanitas” yra didžiausia ir daugiausia patirties turinti užsienio knygų importuotoja bei platintoja Lietuvoje. 1994 metais veiklą pradėjusi nuo vieno studentiško akademinio knygyno Vytauto Didžiojo universitete, įmonė šiuo metu turi specializuotų knygynų tinklą Vilniuje ir Kaune, yra užsienio knygų prekybos lyderė.

UAB „Humanitas“ knygynai:

Apsilankykite UAB „Humanitas“ svetainėje: www.humanitas.lt


>

Norėdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, naudojame slapukus, kuriuos galite bet kada atšaukti. Daugiau apie slapukus.