Iki 2019 m. gruodžio 31 d. KAVB skaitytojai gali pasinaudoti laikinąja prieiga prie šių EBSCO duomenų bazių, prieinamų per EBSCOhost sąsają:  

Academic Search Ultimate – daugiadisciplininė duomenų bazė, kurioje yra daugiau kaip 3000 mokslo žurnalų, monografijų, konferencijų, vaizdo medžiagos antropologijos, astronomijos, biologijos, chemijos, kultūros studijų, geologijos, geografijos, muzikos, psichologijos, religijos ir filosofijos, teisės, veterinarijos, zoologijos ir kita tematika.

Business Source Ultimate – verslo duomenų bazė, kurioje yra daugiau kaip 1400 verslo ir mokslo žurnalų verslo administravimo, bankininkystės, rinkodaros, apskaitos, žmogiškųjų išteklių valdymo, verslo tendencijų ir ateities perspektyvų klausimais. 

Šios duomenų bazės pateikia viso teksto el. žurnalų kolekcijas iš įvairių sričių, jos skirtos tyrėjams ir studentams.

Prie duomenų bazių galima prisijungti visose bibliotekos kompiuterinėse darbo vietose su interneto prieiga. KAVB vartotojus, pageidaujančius duomenų bazėmis naudotis ne bibliotekoje, prašome kreiptis el. paštu eis@kvb.lt (laiške nurodykite savo vardą, pavardę, KAVB vartotojo pažymėjimo numerį ir el. pašto adresą). Kviečiame naudotis!

Daugiau informacijos apie bibliotekos prenumeruojamas duomenų bazes galite rasti čia.


>

Norėdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, naudojame slapukus, kuriuos galite bet kada atšaukti. Daugiau apie slapukus.