Dvi svarbias Lietuvos valstybingumo šventes – Vasario 16-ąją ir Kovo 11-ąją – Kauno apskrities viešojoje bibliotekoje (Radastų g. 2) įprasmina tradicinė dailės paroda „Atgimimas“, šįmet vykstanti jau 25-tą kartą. Jubiliejinė ir Kovo 11-oji, šįmet jau 30-tus metus skaičiuojanti, kai Lietuvos Respublikos Aukščiausioji Taryba pasirašė Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo aktą.

Parodą „Atgimimas“ vainikuos kovo 9 d. 16 val. vyksiantis šventinis sambūris, į kurį kviečiami visi meno mylėtojai.

Dailininkų klubų „Meno sparnai“ ir „Sfinksas“ rengiamoje parodoje eksponuojami Kauno dailininkų bendruomenės kūriniai, atspindintys jų autorių ieškojimus. Kaip ir kasmet tematika ir žanras patys įvairiausi, iš viso apie 200 tapybos, grafikos, keramikos, tekstilės, skulptūros ir autorine technika sukurtų dailės darbų. Paroda įsikūrusi Kauno apskrities viešojoje bibliotekoje ir „Girstučio“ kultūros ir sporto rūmuose.  Įvairios stilistikos menininkų kūriniai tarsi kviečia pasigėrėti meno raiškos galimybėmis, stabtelėti prie labiausiai patikusio darbo ir  pasidžiaugti jo sukeltomis emocijomis.

Šventinis parodos pristatymas vyks Kauno apskrities viešojoje bibliotekoje (Radastų g. 2, IV a. fojė). Koncertuos vokalinis ansamblis „Pinija“, bus apdovanoti geriausių darbų autoriai.

„Atgimimo“ parodą galima apžiūrėti vasario 14–kovo 14 d.

Renginio metu bus fotografuojama ir/ar filmuojama, todėl informuojame, kad jūs galite būti matomi renginio nuotraukose ar vaizdo įrašuose, kurie gali būti paskelbti įvairiose medijos priemonėse.

Atsižvelgiant į LR sveikatos apsaugos ministerijos rekomendacijas, lankytojų, kuriems pasireiškia bet kokie kvėpavimo takų infekcijos simptomai, prašome būti sąmoningais ir nevykti į renginius. Saugokime vieni kitus ir laikykimės rankų higienos reikalavimų.


Norėdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, naudojame slapukus, kuriuos galite bet kada atšaukti. Daugiau apie slapukus.