Vasario 16–kovo 11 d. Kauno apskrities viešoji biblioteka prisideda prie Lietuvių kalbos dienų renginių ir siūlo į tai pažvelgti žaismingai.

Kviečiame aplankyti Alos Volkovos ir Kauno regiono bibliotekininkų draugijos sukurtą instaliaciją „Raidinėjimai“ (Radastų g. 2, III a. fojė). Šis žodis nurodo veiksmą, beveik judesį, todėl instaliaciją keisime ir raidės judės. Kada ir kaip? Užsukite pasižiūrėti.

Žinoma, tai ne vienintelis žaidimas, kurį siūlome. Vaikų literatūros skyrius pakvies į rytmečius „Žaidžiu kalba“, o Senųjų ir retų spaudinių skyriaus darbuotojai parengė pranešimą su žaidybinimo elementais ir parodą „Dėk žodį prie žodžio: kalbininkui Juozui Balčikoniui atminti“. Kovo 5-ąją apsilankykite dviejų knygų apie Paulių Širvį pristatyme.

O kaipgi be Nacionalinio diktanto! Vasario 28 d. kviesime jį rašyti bibliotekoje.

Vasario 20, 27 d. ir kovo 4 d. 10 val.
Rytmečiai „Žaidžiu kalba“
Vaikų literatūros skyrius, K. Donelaičio g. 8/Lydos g. 2

Vasario 27 d. 12 val.
„Dėk žodį prie žodžio: kalbininkui Juozui Balčikoniui atminti“
Pranešimą su žaidybinimo elementais „Lietuvių kalbos įdomybės“ veda vyresnioji bibliografė, filologijos doktorantė Gabrielė Gibavičienė.
Parodą „Dėk žodį prie žodžio: kalbininkui Juozui Balčikoniui atminti“ pristato vyresnysis bibliotekininkas, istorikas Alvydas Surblys.
Senųjų ir retų spaudinių skyrius, K. Donelaičio g. 8 / Lydos g. 2

Vasario 11–kovo 11 d.
Alos Volkovos instaliacija „Raidinėjimai“ (su Kauno regiono bibliotekininkų draugija)
Radastų g. 2, III a. fojė

Kovo 5 d. 16 val.
Knygų apie poetą Paulių Širvį „Palik tik dainą man“ (sud. Alfas Pakėnas) ir „Po mirgiuoju žvaigždynų šalmu“ (sud. Elena Baliutytė) pristatymas. Dalyvauja žurnalistas, muziejininkas Alfas Pakėnas, literatūrologė, hum. m. dr. Elena Baliutytė (Lietuvių literatūros ir tautosakos institutas), poeziją skaito aktorius Petras Venslovas.
Radastų g. 2, 322

Sekite informaciją skiltyje Visi renginiai

Renginių metu bus fotografuojama ir / ar filmuojama, todėl informuojame, kad jūs galite būti matomi renginių nuotraukose ar vaizdo įrašuose, kurie gali būti paskelbti įvairiose medijos priemonėse.


Norėdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, naudojame slapukus, kuriuos galite bet kada atšaukti. Daugiau apie slapukus.