Vasario 20–23 dienomis Lietuvos parodų ir kongresų centre LITEXPO (Laisvės pr. 5, Vilnius) vyks tradicinė Vilniaus knygų mugė, pritraukianti tūkstančius knygų mylėtojų. Šiemet mugės organizatoriai skatina atvirai ir laisvai kurti, ieškoti bei eksperimentuoti, o pagrindiniu renginio leitmotyvu pasirinkta Jono Meko mintis „Gyventi reikia be formulių, reikia būti atviram“.

Kaip ir kasmet, į mugės šurmulį neria ir Kauno apskrities viešoji biblioteka, išskirtinėje Bibliotekų erdvėje kviesianti išmėginti kūrybines galias. Mugės lankytojams bibliotekos edukatoriai parengė 3 edukacinius užsiėmimus.

Vasario 20 d., ketvirtadienis

12–14 val. KŪRYBINĖS DIRBTUVĖS „BALTŲ RAŠTŲ GELMĖ“

Kviečiame nerti į senųjų ornamentų gelmę ir tapti baltiškųjų ženklų tyrinėtojais! Ieškosime gilesnės baltų raštų prasmės, sužinosime, ką reiškia skirtingi baltų simboliai, skaičiai ir spalvos, o pasirinktus ornamentus raitysime ant akmenukų arba dekoruosime vienetinius knygų skirtukus.

Vasario 21 d., penktadienis

14–16 val. KŪRYBINĖS DIRBTUVĖS „LIETUVIŠKO MENO DIFUZIJA“

Susipažinsime su knygomis apie lietuvių liaudies meną, paskui iškiliaspaudės grafikos technika kursime iliustracijas, naudodami pasirinktus lietuviškus motyvus, atrasime naujų ir netikėtų meninių sprendimų, naujai pažvelgsime į seniai žinomus, archetipinius simbolius ir ornamentus.

Vasario 22 d., šeštadienis

11–16 val. KŪRYBINĖS ATVIRUKŲ DIRBTUVĖS

Iš popierinių figūrėlių, išpjautų specialia atvirukų gaminimo mašina, kursime išskirtinius atvirukus mamai, tėčiui, seneliui, močiutei, geriausiam draugui arba sau.

Knygų mugėje kviesime ne tik į edukacijas, bet ir į knygos pristatymą. Vasario 20 d. 11 val. kviečiame apsilankyti katalogo „XVII amžiaus knygos Kauno bibliotekose" sutiktuvėse Vilniaus knygų mugėje (konferencijų salėje 5.5).

Visą mugės informaciją ir renginių programą rasite: https://www.vilniausknygumuge.lt.

Iki susitikimo Vilniaus knygų mugėje!


Norėdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, naudojame slapukus, kuriuos galite bet kada atšaukti. Daugiau apie slapukus.