Kauno apskrities viešoji biblioteka skelbia naujo projekto „Operacija ŠEIMA“ pradžią! Nuo sausio iki spalio mėn. kviesime šeimas į turiningus ir kūrybingus šeštadienio susitikimus. Tegul šeštadienis būna ta diena, kai su šeima galėsite nuveikti šį tą naujo ir naudingo – dalyvauti kūrybinėse dirbtuvėse, edukaciniuose užsiėmimuose, susitikti su populiariais vaikų rašytojais arba klausyti „Paramos centro vaikams“ specialistų paskaitų tėvams!

 

Kūrybinės dirbtuvės „Istorija akmenukui“

Sausio 25 d. įvyko pirmasis projekto „Operacija ŠEIMA“ susitikimas – kūrybinės piešimo ant akmenukų dirbtuvės. Į renginį susirinko daugiau nei pusšimtis kūrybingų mamų, tėčių, močiučių, senelių ir vaikų. Smagiai praleidome dieną, priraitėme pačių gražiausių piešinių ant akmenukų ir sutarėme, kad pasimatysime kituose projekto renginiuose.

Sekite projekto naujienas

Informaciją apie kitas projekto „Operacija ŠEIMA“ veiklas sekite interneto svetainėje kvb.lt, KAVB Facebook ir Instagram paskyrose.

Du smagūs šeštadieniai laukia ir žiemos pabaigoje:

  • vasario 15 d. 12 val. – susitikimas su populiariu vaikų rašytoju Benu Bėrantu ir dailininke Vilija Kvieskaite (registracija sustabdyta)
  • vasario 29 d. 12 val. – programos „Antras žingsnis“ vadovės, Paramos vaikams centro psichologės Ievos Dulinskaitės paskaita tėvams apie vaikų emocinį intelektą.

Renginių metu bus fotografuojama ir/ar filmuojama, todėl informuojame, kad jūs galite būti matomi renginių nuotraukose ar vaizdo įrašuose, kurie gali būti paskelbti įvairiose medijos priemonėse.

Projektą finansuoja:

logo

Projektą remia:

kaunieciamas.lt   curiocity   extrafm


Norėdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, naudojame slapukus, kuriuos galite bet kada atšaukti. Daugiau apie slapukus.