Kauno apskrities viešoji biblioteka skelbia naujo projekto „Operacija ŠEIMA“ pradžią! Nuo sausio iki spalio mėn. kviesime šeimas į turiningus ir kūrybingus šeštadienio susitikimus. Tegul šeštadienis būna ta diena, kai su šeima galėsite nuveikti šį tą naujo ir naudingo – dalyvauti kūrybinėse dirbtuvėse, edukaciniuose užsiėmimuose, susitikti su populiariais vaikų rašytojais arba klausyti „Paramos centro vaikams“ specialistų paskaitų tėvams!

 

Kūrybinės dirbtuvės „Istorija akmenukui“

Sausio 25 d. įvyko pirmasis projekto „Operacija ŠEIMA“ susitikimas – kūrybinės piešimo ant akmenukų dirbtuvės. Į renginį susirinko daugiau nei pusšimtis kūrybingų mamų, tėčių, močiučių, senelių ir vaikų. Smagiai praleidome dieną, priraitėme pačių gražiausių piešinių ant akmenukų ir sutarėme, kad pasimatysime kituose projekto renginiuose.

Kūrybinės dirbtuvės „Tamsos baimės įveiktuvės“

Vasario 15 d. drauge su rašytoju Benu Bėrantu ir iliustratore Vilija Kvieskaite mokėmės nebijoti: skaitėme knygutę „Baubaimė“ ir gaminome tamsoje šviečiančius apuokus.

Paramos vaikams centro psichologės paskaita

Vasario 29 d. bibliotekoje vyko atvira paskaita „Kaip ugdyti vaikų emocinį intelektą?“, kurią skaitė Paramos vaikams centro psichologė, programos „Antras žingsnis“ vadovė Ieva Dulinskaitė. Tai buvo pirmoji iš keturių Paramos vaikams centro specialistų paskaitų naujajame bibliotekos projekte „Operacija ŠEIMA“.

Sekite projekto naujienas

Informaciją apie kitas projekto „Operacija ŠEIMA“ veiklas sekite interneto svetainėje kvb.lt, KAVB Facebook ir Instagram paskyrose.

  • kovo 14 d. 12 val. – edukacinė programa „Šmurkšt atgal į pasaką“ Vaikų literatūros muziejuje (K. Donelaičio g. 13). Vietų skaičius ribotas. Registracija tel. (8 37) 324 225 arba el. paštu vaikai@kvb.lt. VIETŲ NEBĖRA.
  • kovo 28 d. 12 val. – paskaita tėvams „Vaikų elgesio sunkumai: kaip suprasti ir padėti?“ Lekt. Akvilina Jurkšaitė, Paramos vaikams centro psichologė. K. Donelaičio g. 8, Senųjų ir retų spaudinių skyrius, III a. salė.
  • balandžio 25 d. 12 val. – knygos „Mano tėtis rašo knygą“ pristatymas ir knygų kūrimo dirbtuvės su rašytoju Tomu Dirgėla ir iliustratore Inga Dagile. K. Donelaičio g. 8, Senųjų ir retų spaudinių skyrius, III a. salė. Vietų skaičius ribotas. Registracija tel. (8 37) 324 225 arba el. paštu vaikai@kvb.lt.

Renginiai nemokami.

Renginių metu bus fotografuojama ir/ar filmuojama, todėl informuojame, kad jūs galite būti matomi renginių nuotraukose ar vaizdo įrašuose, kurie gali būti paskelbti įvairiose medijos priemonėse.

Projektą finansuoja:

logo

Projektą remia:

kaunieciamas.lt   curiocity   extrafm


>

Norėdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, naudojame slapukus, kuriuos galite bet kada atšaukti. Daugiau apie slapukus.